Wpis z mikrobloga

Tak właśnie myślałem, że po pewnym czasie Kluka po prostu pójdzie na atak. Nie myślałem, że nastąpi to w kadrze gdzie przez wiele lat jako następcę Michajłowa widziano Połetajewa, ale jak to u niskich skrzydłowych zaczęły się kontuzje i problemy ze zdrowiem, które wręcz zatrzymały karierę Wiktora. Jegor Kluka zastępuje na dziś Połetajewa w klubie, a wcześniej w ME i nie ma wątpliwości, że zdaje z tej roli egzamin pozytywnie.
#siatkowka #siatkaspam
  • 3
@vasos: taki rosyjski Bartosz Kurek ( )

A tak się składa że Bartek jest już stary i trzeba szukać kogoś innego w ataku. Kaczmarek to nie ten format zawodnika, który akurat jest byłym przyjmującym. Musi być ktoś jeszcze, niewątpliwie trzeba jakiegoś kolosa ponad 2 metrowego przestawić. Ja bym postawił na Szalpuka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rbk17: Szalpuk to od 3 lat szuka jako takiej formy. A atak z prawego to nie takie hop siup. Także póki co niech się odbudowuje na Ukrainie

@vasos: Kljuka technicznie i w przyjęciu aż nadto wyróżniał się aby dawać go na atak. To że Poletajew jest z kryształu i co chwila się łamie to osobna kwestia. W juniorach mają jakieś tam prospekty na atak są, ale pewnie po Michajłowie płakać