Wpis z mikrobloga

@Naczelny_Cenzopapista: powiedziałbym, że szanse na taki deal są nikłe - jak już by dostał obrazek w pełnej rozdziałce i bez watermarka to mógłby zacząć drukować w hurtowych ilościach na handel.

@blargotron: naprawdę piękna Fluttershy. Też bym taką chciał - oczywiście SFW, ale też cena... Bierz, nie będziesz żałował.

Jest za to jeszcze inna opcja - jeżeli nie boisz trochę popracować, to mógłbyś w kilkanaście godzin ten watermark usunąć w Photoshopie,
@blargotron: to akurat jest kombinacja dwóch modeli - najpierw skalowanie do 3200x9352 za pomocą letsenhance.io (model - Digital Art) i później już do 4724x17716 za pomocą Waifu2x-Caffe (CUnet) z włączonym trybem TAA. Do ESRGAN nie mogłem znaleźć dobrego modelu do tego obrazka.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ayasecon: @blargotron: Zależy od artysty. Ja raz tak zrobiłem i się udało. Ale to też nie tak z marszu tylko jednak wcześniej trochę pobyłem na jego discordzie, coś tam kupiłem w jego sklepiku normalnie itp. Tak za darmola to za dużo nie znajdziesz. Mam kilka wzorów u siebie ale nie od tego artysty. A i nie potrzeba aż 300 dpi, połowa tego wystarcza. Jak masz obrazek z 8000-9000 pikseli w
@Thunderlane: Dzięki za info. Na razie wysłałem priva na derpibooru gościowi. Oczywiście nie za darmo, zapytałem o kupienie. Jak nie będzie chciał to trudno, jak nie odpowie to zapytam jeszcze na deviantart.

Piękna kolekcja, środek to fensu, nie? Wziąłbym ew. of niego, ale jego flutters mi się nie podoba za bardzo, fajny jest AJ.

Akurat na maginariusm znalazłem, to mówisz, że nie. Bo tam biorą 200zł. Na https://rileyisherehide.bigcartel.com/ gdzie jest ten
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blargotron: Tak, ten materiał jest świetny, dużo lepszy niż ten tańszy, jest gładki, elastyczny i przyjemny w dotyku. Ma tylko jeden minus - jest dość podatny na mechacenie więc jak masz szorstką skórę to możesz dość łatwo go uszkodzić. Mimo to jak coś biorę to tylko z nim.
Od Fensu akurat mam chyba wszystkie wzory więc jakbyś chciał to mogę ci podrzucić.