Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy i fani i przeciwnicy #bukmacherka

Ponieważ #ligatyperow trochę upadła - nie wiem czy ludzie powpadali na - czy im się po prostu odechciało, postanowiłem równolegle robić sobie u innego buka projekt o nazwie "Schody do Nieba" .

#schodydonieba - tag możecie czarnolistować jeśli nie chcecie dodatkowego spamu w bukmacherce.

Pomysł jest zaczerpnięty z internetów i jest pewnego rodzaju challengem dla mnie.

Pomysł jest bardzo prosty a zarazem trochę hardcorowy - jako że Betsson jeszcze mnie niczym nie zraził a przy okazji oferuje mi free beta i pizze to postanowiłem skorzystać z jego oferty.

Zasady:

Wpłacam 50 zł do buka

- Stawiam pierwszy zakład za wszystko (all in) - wyciągam swoje 50zł i obracam tylko wygraną sumą.

- Jeśli będę czuć się stosunkowo pewnie zagram ponownie za te 50zł żeby zwiększyć trochę sumę którą będę obracać później.

- Będę starać się stawiać jeden singiel dziennie - czasem zapewnię analize, czasem nie będzie mi się chciało rozpisywać

(W drodze wyjątku i przy dobrze ułożonych meczach mogę zagrać nawet dwa mecze w ciągu dnia - w drodze wyjątku czasem będę stawiać double żeby podbić stawkę)

- Będę starać się grać przynajmniej w okolicach stawek 1,4

- przy każdym wpisie dołączam kupon

- Jeśli nie znajdę nic ciekawego do gry możliwa jest przerwa na herbatkę ;)

- Wypłacam kasę kiedy uznam, że wygrałem już odpowiednio dużo, albo moje cebulactwo będzie podpowiadało mi, że gram już na zbyt dużych stawkach i będzie mi ból dupska w razie przegranej ;)

Jeśli przegram wracam do początku ;)

Dzień 1 - Pierwsze piętro:

Stawka 50 pln

Do wygrania 92 pln

Z okazji free beta naciągam trochę zasady i stawiam dwa mecze ;)

Edit : Suby i plusy są moją siłą napędową :>

PanKara - Siema Mirasy i fani i przeciwnicy #bukmacherka



Ponieważ #ligatyperow tro...

źródło: comment_k3rbN70yrgMd1eTmqB6pFvWzr3L82ssl.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz