Wpis z mikrobloga

@MonsterKill: ale chłopie, czym my mamy zestrzelić ich samoloty nad Bałtykiem? xD
ps. oni nie naruszają naszej przestrzeni, tylko lecą przy samej granicy najczęściej...
  • Odpowiedz
@Marcymon: czyli mowisz, aby skakac do nozownika, a nie uciekac? xDDD Za duzo gta i filmow sensacyjnych.
@Budo: akurat baltyk prawie caly pokrywamy systemem rakietowym. Sa jeszcze F16, ale chyba za duzo sie naczytales wykopu i mylisz, ze nad woda i na wodzie to tylko statki dzialaja xDDDD
  • Odpowiedz
@Voltix nie pajace to do ciebie i kolegi wcześniej nie przekręcajcie moich słów bo nigdzie nie napisałem żeby walczyć z nożownikiem czy z kimś kto ma pistolet na gołe ręce, mówię tylko, że nie warto być c.pa w życiu i jeżeli ktoś cię leje zaznaczam rękami bo widzę że dla was to ku...a trzeba jak dziecku tą walisz go na pi..e
  • Odpowiedz
@Marcymon: widac, ze jestes zwykly patus po stylu wypowiadania sie i do tego nawet nie rozumiesz co piszesz. Wydaje mi sie, ze temat jest dla ciebie zbyt skomplikowany i powinienes zamilczec, bo tylko robisz z siebie posmiewisko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MonsterKill: Dzieciom twego pokroju na wykopie serio już #!$%@?.
Porównywanie zbrojnej prowokacji do losowych ciapatych za płotem.

Przestań tak tym żyć jak media, gdyż wcale to nie jest nic tak poważnego jak to przedstawiają.
  • Odpowiedz
@MonsterKill: Tak ale Polska nie ma mocy sprawczej aby skutecznie przywalić Rosji.

Najpierw ekonomia, potem wojsko.

W Polsce ekonomię się niszczy, także takie prowokacje będą się powtarzać aż do momentu kiedy będziemy mieć na Podlasiu wojnę jak na Ukrainie
  • Odpowiedz
kraju to aktualnie nasz kraj w światowym rankingu jest na 23 miejscu, a w europie na 6.


@Plp_: Tylko, że te rankingi jak np. GlobalFirePower uwzględniają m.in. ogół przemysłu i siłę gospodarczą więc bardziej potencjał niż realna siła naszej armii na dziś. Dwa dni temu się kłóciłem, że Ukraina ma 5X większy eksport i produkcję broni i nie chce mi się do tego wracać. My mamy zakupy drogie, ale w
  • Odpowiedz