dobre 15 (słownie: piętnaście) minut meczu z Niemcami U-21 i polscy dziennikarze sportowi (tfu) już piszą poematy chwalebne na temat polskiego szkolenia, pomimo że w grupie eliminacyjnej jesteśmy za taką piłkarską potęgą jak Izrael bo przegraliśmy z nimi 1-2 i zremisowaliśmy z potężnymi Węgrami 2-2

im to naprawdę niezbyt dużo trzeba by zacząć walić konia tylko po to by udowodnić Lewandowskiemu że nie ma racji i szkolenie ma się świetnie bo tak pan Kulesza powiedział

lizodupy
#pilkanozna #reprezentacja #mecz
Hypeman - dobre 15 (słownie: piętnaście) minut meczu z Niemcami U-21 i polscy dzienni...

• 19
@kamil-kryszkiewicz: niemcy w 10 sa lepsi o wiele, panowie, to jest sport, rozumie ktos sport? w sporcie moga rozne cudy sie zdarzyc raz na jakis czas, ale tu nie ma powtarzalnosci, ten cud trafil sie NIESTETY polsce, niestety, bo teraz beda twierdzic, ze SZKOLENIE TOP.
@Hypeman: Ani nie jesteśmy tak słabi jak w meczach z Izraelem i Węgrami, ani tak mocni jak w meczu dzisiejszym.

Zdaje się, że tamte dwa mecze w dużym stopniu zawalli bramkarze, zresztą ten remis z Węgrami mocno pechowy.

Też z Izraelem nie było ani Zalewskiego, ani Kamińskiego, ani Kozłowskiego, z Węgrami też był chyba tylko Kamiński.
@Hypeman:
PATRZCIE wygraliśmy z mistrzami szkolenia jeden mecz ja #!$%@?ę rezerwujcie już nam finał u21 i finał MŚ 2024 tym jednym meczem zasypaliśmy 20 lat zaniedbań i żaden Portugalczyk nie będzie nam tu mówił na polskiej ziemi, że coś robimy źle! JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA.
@Hypeman: nie żebym bronił, ale chyba wcześniej Benedyczaka nie było i ostatnio taką formę złapał, a Kamiński kontka z tego co pamiętam była. Niemniej trochę wstyd, że tak dużym kraju z tradycjami nie ma 11 solidnych chłopa, ogranych choćby w 1 lidze do u21 jak się podstawa wysypie. ¯\_(ツ)_/¯
dobre 15 (słownie: piętnaście) minut meczu z Niemcami U-21 i polscy dziennikarze sportowi (tfu) już piszą poematy chwalebne na temat polskiego szkolenia

@Hypeman: To tak jak Sousa tylko w druga stronę.
@Hypeman: @FatSniper: @giorgioborgio: No właśnie chciałem napisać, że nawet jak przegrywali 3:0 to grali o wiele lepiej od nas. Dwa wyjścia sam na sam Benedyczaka w tym jedno na mega farcie po tym jak był rykoszet od Niemca, a drugie po złym wycofaniu piłki przez Niemców. Farciarska czerwona (której nie powinno być, bo wcześniej faulował Skóraś).