Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus Dlaczego nie zarejestrowaliście wszystkich moich transakcji na #shopee i zablokowaliście mnie na komunikatorze Messenger? Czyżby prawda boli?

Dlaczego do rozpatrzenia reklamacji nie wystarcza wam numer transakcji, kwota, data, dokładna godzina i zrzut ekranu ukazujący iż przesyłka została nadana/doręczona. Jakim prawem żądacie ode mnie informacji co konkretnie kupiłem? Nie czuję potrzeby dzielenia się z wami tymi informacjami.

Najlepiej zatrzymać całą prowizję dla siebie. Człowiek się łudził, że po "przejściowych" problemach sytuacja uległa poprawie, ale jednak nie...

Czy jesteście Planet Plus to piramida finansowa? Pytam, bo takie opinie znalazłem w sieci...

Na zdrowie, zachłyśnijcie się prowizją dla mnie...

Panie Cashback King uczciwość to podstawa, prawda?

#cashback #planetplus #shopee
  • 9
@kalboy92: Nie chciałbym nikogo faworyzować, ale trudno się z Tobą nie zgodzić - również mam podobne odczucia. Wszyscy od dawna wiedzą o przekrętach #planetplus
Ja również od dawna jestem świadomy tego iż nie jest to wiarygodny serwis, jednak chciałem im dać drugą szansę i to tylko głównie dlatego iż mylnie wychodziłem z przekonaniem iż lepszy ten cashback niż żaden, bo #shopee jako pierwsze pojawiło się właśnie w #planetplus

Nieprzychylne komentarze pojawiają