Wpis z mikrobloga

Zaszczepieni widząc, że stali się obiektem drwin starają się teraz zachować resztki pozornej godności i namawiają innych do szczepień żeby nie czuć się samotnie jak barany pośród ludzi. To rozpaczliwa próba zachowania twarzy, którą stracili.
#koronawirus
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Glodny_Lew przeciwnie, w miastach ostracyzm kierowany jest na tych nie zaszczepionych, na uczleniach czy w pracy, praktycznie wszędzie beka jest z niezaszczepionych.
  • Odpowiedz
  • 0
@Glodny_Lew No to, że żyjesz w swojej bańce to mnie nie obchodzi, ja ci pisze jak to wyglada na serio, na uczelniach beka z niezaszczepionych, bez masek moga siedzieć tylko osoby po szczepieniu(nie sprawdzane wiec kazdy siedzi bez), w korporacjach jeszcze wieksze jazdy, jakbys powiedział, że jesteś nieszczepiony to bys mial obrabiana dupe do konca życia xD Tak wygląda świat obecnie, ja sam sie nie szczepilem i na codzien sie do
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: Zaszczepiłem się i mam w------e, nic mi nie jest, chodzę po tym świecie jak chodziłem, a na wykopie dowiaduje się, że mam problemy psychicze, jestem obiektem drwin i wgl same najgorsze rzeczy. Pięknie się zesrałeś ze swoim indywidualizmem, wolnomyślicielstwem i chłopskim rozumem
  • Odpowiedz
Zaszczepieni widząc, że stali się obiektem drwin starają się teraz zachować resztki pozornej godności i namawiają innych do szczepień żeby nie czuć się samotnie jak barany pośród ludzi. To rozpaczliwa próba zachowania twarzy, którą stracili.


@Glodny_Lew: Ależ by się Twój świat zawalił, jakby do Ciebie dotarło, że drwiny Twoje i innych szurów normalni ludzie mają głęboko w dupie. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Glodny_Lew Czym wyższy szczebel ludzi którzy cos osiagneli tym wieksze odklejenie goscu xD Kadra zarządzająca albo wykładowcy na uczelniach juz bezwzglednie nawoluja do 3 dawek. Chyba żyjesz w bańce, ogolnie osoby ktore sie nie szczepia to w większości te które nic nie osiągnęły.
  • Odpowiedz