Wpis z mikrobloga

@thority: w końcu, po wielu latach, po 3 milionach dla bąkiewicza, zabezpieczeniu każdego śmietnika na trasie udało wam się przejść kawałek miastem bez #!$%@? go, poprzeczka turbo nisko ale i tak gratulacje
  • Odpowiedz
@thority:

Mam nadzieję, że tylko to już wam zostanie.


XD

No ja też. Zostało wam #!$%@? FN, utęperowanie bonkiewicza i spółki, bo jego wczorajszy wysryw to woła o pomstę do szatana, ogarnięcie objawów niedochędożenia mózgowego nacjololo i generalnie patoli i może za dwie dekady marsz niepodległości będzie tym czym powinien być.
  • Odpowiedz
@afc85: tera wielka euforia, bo po latach udalo sie nie #!$%@? stolicy. i na fb te komentarze: I CO DZIE WASZE ZAMIESZKI HA LEWAKI. order sie nalezy jak nic - choc skandal dyplomatyczny na uroczystosciach panstwowych to troche srednio, ale no, juz na zachete
  • Odpowiedz
@tiger5000: jeżeli trzeba ogołocić miasto z rowerów, kostki, wiat, przystanków by te narodowe zwierzęta nic nie #!$%@?ły to jest to #!$%@?, a nie #!$%@? spokojny marsz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@afc85: Kiedy nie macie się już do czego #!$%@?ć to musicie mieć ból dupy. Przypominam, że po strajku kobiet mnóstwo budynków w Warszawie było zamazanych gwiazdkami i piorunami. Oczywiście, że przypominam sobie by ktoś z neuropy o tym trąbił.
  • Odpowiedz
@pasio_13: Widziałeś Nowy Świat po strajku kobiet? Sorki ale dla mnie wandalizm z lewej i prawej strony trzeba po prostu jeb.. W każdym przypadku ktoś w imię swoich politycznych gówien atakuje własność prywatną albo miejską. Problem w tym, że nie przypominam sobie nawoływania neuropków jak podczas strajku malowano pioruny na budynkach z kolei rok temu ludzie pluli na akcję z podpaleniem mieszkania podczas marszu.
  • Odpowiedz
@MLGkunek: porównuj napisy na murach do rozwalonych ławek i stojaków na rowery, powywalanych śmietników, wyrywanej kostki brukowej i niszczonych samochodach oraz do podpalenia mieszkania ( )
  • Odpowiedz
po wielu latach, po 3 milionach dla bąkiewicza, zabezpieczeniu każdego śmietnika na trasie udało wam się przejść kawałek miastem bez #!$%@? go, poprzeczka turbo nisko ale i tak gratulacje


@Hylfnur: po wielu latach tęczowe stwory i polycja nie prowokowały więc i spokój był.
  • Odpowiedz