Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lukasz_chalinski: nikt nie p----------a się do tego, że było spokojnie. P----------a się do tego, że w 2021 roku, w kraju tak bardzo zniszczonym niegdyś przez f-----m, w państwowych obchodach mogą sobie przemawiać i maszerować z ohydnymi plakatami faszyści i że nikt ich nie zmiecie z ulicy buldożerem. Tobie to przeszkadza, bo psuje ci historyjkę o "spokojnym marszu rodzin z dziećmi".
  • Odpowiedz
@kindu: ta dyskusja nie ma sensu (zresztą nie dziwne, że jest tylko jeden hasztag dla bezpieczeństwa) a jedyny kometarz, który mi się nasuwa to IKS K---A DE TYPIE Z CIEBIE

Ale odpowiem milej: mnie nic nie przeszkadza i nic mi nie psuje tego obrazu ponieważ uważam, że Marsz Niepodległosci to piękne święto dla rodzin z dziećmi. Każdy widzi co chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ty i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lukasz_chalinski: a w którym miejscu tutaj ktoś neguje to, że większość uczestników marszu to normalni ludzie? Post dotyczy jednej grupy: faszystów trzymających rasistowski transparent. Jak op zauważył, są prawakami, a nie normalnymi Polakami. Mówimy tu o faszystach, nie o naszych ciociach z Wilanowa. Dotarło to do ciebie, czy oblężona twierdza zbyt motzno?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@lukasz_chalinski: a umiesz podać jakiś merytoryczny argument, czy tylko ugabuga lewaku marsz był spokojny, zesrałeś się???? I ten nadmiar emotikon będących odpowiednikiem karyńskiego "pozdrawiam". Co tu dużo mówić, jesteś trochę głupkiem co nie?
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: śmieszą mnie polscy neonaziści, którzy na siłę starają się udowodnić, że są biali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla zachodnich rasistów to jesteście na równi z arabami z bliskiego wschodu, słowiańska zgrajo. Biali to tylko WASP.
  • Odpowiedz