Wpis z mikrobloga

Mój pradziadek mając 16 lat wrócił pewnego dnia w mundurze do domu, powiedział prababce, że oszukał werbujących ze ma 18 lat i wstąpił do legionów, młody chłopak poszedł na wojnę o państwo które nie istniało od ponad 100 lat, przeszedł z Pilsudskim cały szlak bojowy, piszę o tym dziś, bo jestem mega dumna i podoba mi się ze kolejne pokolenia nie są obojętne, tylko celebrują to święto, twardo i po męsku, bo walka o Polskę tez tego wymagała
#chwalesie i #marszniepodleglosci
  • 23
@IceKoka: xD

Nie wiem czy wiesz, ale to organizatorzy intonują tego typu okrzyki, a także niosą transparenty z takimi a nie innymi hasłami - zupełnie sprzecznymi co postawa takich ludzi jak Twój pradziadek.

A sam marsz oczywiście, że jest bardzo fajnym wydarzeniem, sam kilkukrotnie brałem udział. Nie zdawałem sobie jednak sprawy z tego, kto tak naprawdę za nim stoi i na co pozwala niektórym grupom - nigdy więcej już się na
@rwL_: Dlaczego mnie obrażasz? To jest ta przyjazna i tolerancyjna mowa?

Ja tylko zapytałem, czy skoro na marsz organizowany jest przez narodowców i każdy kto idzie w marszu (którego idea jest wiadoma) utożsamiany jest z ONR itp (którzy stanowili garstkę w porównaniu do liczby ludzi), to znaczy że skoro pis rządzi w Polsce to każdy jest pisowcem?

Dziękuję za takich ludzi jak Ty, plujących i obrażających. Wtedy wiem, że nie tylko
@Kiedysbedeczerwonka:

Dlaczego mnie obrażasz? To jest ta przyjazna i tolerancyjna mowa?


Kto ci powiedział, że prezentuję przyjazną i tolerancyjną mowę dla każdego? Kto ci powiedział, że mam poglądy lewicowe? xDDD

Ja tylko zapytałem, czy skoro na marsz organizowany jest przez narodowców i każdy kto idzie w marszu (którego idea jest wiadoma) utożsamiany jest z ONR itp (którzy stanowili garstkę w porównaniu do liczby ludzi), to znaczy że skoro pis rządzi