Wpis z mikrobloga

Wszędzie tylko #bialorus, a kto był na nowym Pitbullu od Papryka Vegety?

Dla mnie niesamowite zaskoczenie. No tego się nie spodziewałem i tak było nie zmyślam. Patrząc na poprzednie produkcje spod znaku Vega, szczęka mi opadła. Największy cringe, i jedyny chyba, to humor informatyków w klubie.

A Wy, jak oceniacie?

#programista15k #film #pitbull #filmnawieczor #filmpolski #patrykvega #kino #cinemacity #premiera
F.....o - Wszędzie tylko #bialorus, a kto był na nowym Pitbullu od Papryka Vegety?

...

źródło: comment_1636662660uhBSRlSoIuZPwOBCn116Wa.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Feiro: Vege to zj#bany gość. On siedział w więzieniu z osobami, które nigdy nie były w więzieniu i od nich dowiedział się wiele xD

Za bycie takim kretynem to nie zamierzam oglądać żadnych jego filmów.
  • Odpowiedz
nie oglądam Polskich produkcji.


@CzeczenCzeczenski: To żałuj, bo mimo wszystko mamy sporo fajnych filmów.
@Feiro: Nie mam żadnych oczekiwań a i tak wiem że się zawiodę. Jest aż tak źle?
Jako fan serialowego Pitbulla, moje serduszko krwawi z każdym nowym filmem Vegi. Jak on mógł pójść w takie szambo, przecież Pitbull to chyba najlepszy polski serial kryminalny :<
Krs90 - > nie oglądam Polskich produkcji.

@CzeczenCzeczenski: To żałuj, bo mimo ws...
  • Odpowiedz
@Feiro: scenariusz i montaż całkiem spoko. Niektóre postaci były mega drewniane, ale nie wiem czy to zamysł reżysera, gra aktorska czy coś innego. 5/10, imo jeden z lepszych filmów Vegi tak czy inaczej, bo nie był jednocześnie "absurdalnie poważny"
  • Odpowiedz
@Feiro Moje odczucia to takie 6/10. Jak na vegete - całkiem przyjemny i mało wulgarny. To mnie absolutnie zaskoczyło. Wiadomo, że nie jest to wybitna kinematografia, ale jak najbardziej spoko do takiego lajtowego obejrzenia i odmóżdżenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polskie kino skończyło się na Seksmisji

@niepopularna_opinia: Powiedział przeciętny użytkownik przeglądarki Internet Explorer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może polska kinematografia nie jest zbyt wybita, ale na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat wyszło trochę fajnych filmów i seriali. Nie ma co się od razu dożywotnio zrażać do rodzimych produkcji, bo kiedyś ktoś wypluł kmioty typu testosteron.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: Bogowie, Boże Ciało, Układ Zamknięty, Sęp.
Dorzuciłbym do tego jeszcze kilka mniej górnolotnych filmów, ale to byś pewnie narzekał, że to produkcje dla głupich mas, choć oglądało się je na luzie bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@GeWa: Avengersów też się dobrze ogląda, ale czy to są dobre filmy. Za kilka lat będzie ktoś o nich pamiętał? Tak forsujecie to Boże Ciało, że aż zbadam. Choć po twórcy Sali samobójców się niczego nie spodziewam dobrego.
  • Odpowiedz
@Feiro: Jestem mega fanem pierwszego filmu i pierwszych dwóch sezonów serialu, ostatnie 3 nowe Pitbulle też były zjadliwe i oglądalne, chociaż absolutnie nie umywały się do oryginału, ale to co obejrzałem wczoraj to jakiś kur.... żart, pierwszy raz w życiu szczerze chciałem wyjść z kina, to nie miało nic wspólnego z poprzednimi częściami, Goebbels też tylko z nazwy niby ten sam bo gra tu zupełnie innego gliniarza niż wcześniej, nie no
  • Odpowiedz