Wpis z mikrobloga

Słynne paski grozy. No ale dziś nie o tym. Chciałbym zapytać Was, który pasek jest najlepiej wykonany graficznie, jest najbardziej czytelny, ma najlepszą czcionkę, dobór kolorów itd. Oceniamy tylko pod kątem grafiki /czytelności.

#paskigrozy #grafika #screenshoot #ankieta #marszniepodleglosci #tvn24 #polsatnews #tvpinfo
LongmanPL - Słynne paski grozy. No ale dziś nie o tym. Chciałbym zapytać Was, który p...

źródło: comment_1636645490l2VK1TslM2Xy0h0uPlzbvh.jpg

Pobierz

Moim zdaniem nejlepiej wykoanny jest:

  • Pasek nr 1 (tvn24) 35.2% (62)
  • Pasek nr 2 (polsat news) 42.0% (74)
  • Pasek nr 3 (TVP INFO) 22.7% (40)

Oddanych głosów: 176

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LongmanPL: Osobiście bardzo podoba mi się design Polsatu, ale TVN też nie ma powodu do wstydu. TVP nie trawię za dziwny rozmiar napisów jak i ten główny font co wygląda jak wyjęty z logotypu Filmwebu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Logytaze: Ten ich główny font wydaje się być rozciągnięty w pionie co wygląda mało naturalnie. Być może miało to podnieść czytelność. Dodatkowo litera S chyba wystaje poza poziomą linię (taki font). Polsatowski podobał mi się wcześniejszy czarny font na żółtym tle, ale obecnością sekundnika nadrabiają :) W TVN zawsze nie podobał mi się lewy boczny kwadrat.
  • Odpowiedz
Dodatkowo litera S chyba wystaje poza poziomą linię (taki font).


@LongmanPL: S zawsze będzie wystawać, aby zachować balans optyczny. Problem w tym, że tu to nie działa, bo jak zauważyłeś te nagłówki są dziwnie rozciągnięte. Jak porównamy wysokość S to zobaczymy, że na tej samej linii kończy się także O i C. Niewdzięczny font, ale pewnie tak ma być, aby elektorat PiS dał radę to przeczytać ( ͡° ͜
  • Odpowiedz