Wpis z mikrobloga

co za debil ze mnie xDDDD

Nie lubiłem stref driftowych w FH4 i w FH5 też nigdy nie potrafiłem pojechać tak by nabić odpowiedni wynik i zastanawiałem się jak ludzie nabijali np 200k punktu na strefie gdzie ja ledwo łapie 50k... Na filmikach YT widzę jak ludzie latają non stop bokiem a ja jak utrzymam przez kilka sekund auto bokiem to jest cud... I dziś mnie olśniło.... kontrola trakcji i stabilizacji powodowała że te auta w ogólnie nie jeździły. Wyłączyłem to i nagle trzaskam wszędzie po 3 gwiazdki i ląduje w top 5-10% w rankingach... Tyle lat w niewiedzy....
#forzahorizon5
Pobierz
źródło: comment_16366437226WpheyDEPnueYFwI0vxz2k.jpg
  • 16
@login_zajety_sic: Jak zawsze szydziłem z tego sportu i środowiska, tak teraz to moje ulubione zajęcie w FH4 i 5 - sprawia, że jazda jest bardziej angażująca i satysfakcjonująca jak jakiś zakręt (albo seria) wejdzie idealnie.

Swoją drogą informacja o wyłączeniu kontroli trakcji to pierwsza rzecz o której wspominają w tutorialu w szkole driftu w FH4, ale ludzie nawet i to przegapiają.
@login_zajety_sic: No to ja następny. Wszystko lubiłem w Forzach 3-4-5 oprócz driftów które robiłem na max jedną gwiazdkę. Zaraz sprawdzę bez wspomagaczy. Ale to się wyłączy dla wszystkich aut? Jak Ci idą wyścigi wtedy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wasylsl: juz tak wszedzie nie chwal tego rtr'a xd on nadaje sie do maksowania stref. Do zaliczenia wystarczy cos do driftu. Akurat w FH5 strefy driftu sa bardzo latwo zeby nie mowi ze dla ludzie nie potrafiacych driftowac ( ͡ ͜ʖ ͡)