Wpis z mikrobloga

Niektóre wykopki sie już w Grażyny fejsbukowe zmieniają XDDD sami mówiliście o montażu ze jest #!$%@? i ze wszystko wycinają jak #!$%@? a teraz macie jakiś ból dupy ze wiki wygłosiła na Łukasza przemowę na #!$%@?. Łukasz przez cały program wspierał wiki? No nie byłabym do końca pewna biorąc pod uwagę fakt jak teraz montaż próbuje wybielać stara gwardie za wszelka cenę. Pięknie dajecie sobą manipulować z minuty na minutę XD nie jestem jakaś fanka wiktorii bo szczerze mówiąc ta edycja jest #!$%@? ale biorąc pod uwagę fakt jak Łukasz dał sie zmanipulować wcześniej tępej Nono to dużo o nim świadczy XD
#hotelparadise
  • 20
@Dewasta: a mnie to nie przeszkadza ,inni co prawda za plecami mówili #!$%@?, szmata #!$%@?...a, wsiok, dziwka ,prost...ka, więc jej,, debil'' i ,,brak ci jaj'' to pikuś malutki, przeszkadzało mi to że była taka potulna, naiwna, płaczliwa, a powinna już dawno zareagować tak jak dzisiaj bo jednak jak się okazało ma ,,jaja'' o odwagę w sobie
@deyna123: hold your horses :) Ty dajesz sobą manipulować- łapka w górę jak u Loniaka…
Wystarczyło ze Wiki nie wzięła zdania Przemka na pandorze odkażając przy okazji swoją pare i została by wybrana.
Koleś zauważył ze nie może w takich chwilach na nia liczyć, każdy by zauważył… wzięła słowa Przemka nader jego słowom, mimo układu.
Poza tym produkcja przy oucie chłopaka nie zgodziła się na losowanie Janek vs Przemek, tez bym