Wpis z mikrobloga

@Amikamamy: Przynajmniej bym wiedziała co się skąd bierze i naprawdę można dostać fajną rozrywkę gdzie też są emocje i jest zabawnie i nieprzewidywalnie ale tyle toksyn to ja już nie potrzebuję jeszcze jak się na końcu dowiem, że produkcja i uczestnicy sobie ze mnie robili jaja. Nie bawi mnie to. To jest takie uczucie jakby w Titanicu na końcu było, że jednak się nie rozbił tylko oglądaliśmy mistyfikację aby przez chwilę
@Opportunist: masz sporo racji w tym co piszesz, ale pewnie na tym polega,,budowanie napięcia'' jak to ładnie nazywają producenci, ja się nie boję że oni sobie ze mnie ,,robią jaja''bo, może się mylę',ale wiem że to czysta manipulacja nie tylko graczami ale nami, bardziej mnie wkurza to że oni mają nas za niemyślących ,,debili'' którzy łykają wszystko jak pelikany, bo przeginają coraz częściej i coraz bardziej próbując na wciskać kity, wmówić
@Amikamamy: Były takie rozmowy na live gdzie Klauno powiedziała, że będą to oglądać Grażyny i Janusze w tv z puszką piwa a głównie oglądają ludzie około 30-tki na playerze a na insta widzę, że dużo młodych dziewczyn komentuje, na fb znajdzie się więcej starszych, raz widziałam komentarz pana po 60-tce ale oni jakoś inaczej ten program odbierają, z większym luzem chyba :)
@Opportunist: eee to co Klauno mówi, pisze i tworzy, analizuje, opiniuje,reklamuje jak dla mnie znaczy mniej niż zero, szczerze to nawet nie chce mi się ją czytać, obserwować, dla mnie to toksyczne zero, zwyczajnie szkoda mi mojego czasu na nią, wolę tutaj spędzać czas i czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)