Wpis z mikrobloga

Ja mam mieszane uczucia, bo o ile po samym rajskim mu dobrze powiedziała, bo wiedziała że jak ujawni łoniakowi, że on ma plan go odpalić to łoniak wszystkie szare komórki zrekrutuje, żeby odpalić chomika, natomiast to wyzywanie od debili było słabe i taki niesmak pozostał. Z drugiej strony po gnojowicy jaką ona tam przeżyła to kto wie jakbyśmy się sami w takiej sytuacji zachowali.
#hotelparadise
  • 23
@siberica89: Ja bym się wkurzyła, że drugi raz proszę kolejnego faceta aby mi dał wcześniej znać a on mnie znów robi w bambuko. Ci faceci tacy są czy tak tam trzeba? Mógł powiedzieć przed wyborem, że z Wiki ze względu na Miłosza czuje, że może mu się nie udać nic zbudować dlatego wybiera Ingę, powiedzieć jej wcześniej i już. No ale show must go on…
Nie podobało mi się zachowanie Wiki
@Opportunist: mnie to pierwszy raz przyszło ma myśl,jak tu ktoś tu napisał,że żadne z nich nie ma mocnej pary.Miłosz to żadna para,a Klauno to wiadomo.Ci ja jechali,ona mimo dram przeżyła,a łoniak się nawrócił. Harleqin dla mas jak ta lala.
@siberica89: bez przesady… latwo można zauważyć, że ją ból dupy ścisnął, a nie mobbing w trakcie pobytu.
Poza tym gdyby rzeczywiście była nękana to opuściła by program i wtedy by narobila więcej szkód, a takie gadanie po fakcie to wbijanie followersow.
Ehh dzieciaki i wyznawcy Wiki… wszystko łykacie
@Matelo14: być może masz rację, ale co do wyznawców Wiki to ja akurat od początku jej nie lubiłam jako osoby, co nie przeszkadza czuć współczucia do kogoś kto jest w sytuacji 1 osoba vs grupa :)
@Matelo14: @siberica89: Ja polubiłam Wiki i zdziwiła mnie reakcja Klauno i Nono na nią i to, że każdy facet, którego wzięła na randkę powiedział, że już ma silną parę (?) i jak Miłosz do niej wbił od razu, że mu się podoba i przypomina mu ciocię (???). Normalnie wydawało mi się, że wchodzi laska pokroju Aty a nie, że zrobi się wokół niej takie szambo. Miłosza do tej pory nie
@Opportunist: ja jej nie polubiłam, bo wydawała się taka zdesperowana, żeby być na siłę fajna i lubiana, takie było moje odczucie, natomiast to co wokół niej się potem działo to było szambo. Szkoda mi jej, że wakacje życia się zmieniły w powrót zaburzeń i nerwicę :( Myślę, że jakby weszła do innej edycji, z innymi ludźmi to sprawa by się miała inaczej. Co do Miłosza to xD, ten typek jest dla
@siberica89: Ja w sumie jakbym weszła w nowe towarzystwo też bym chciała być fajna i lubiana z drugiej strony dla mnie mocniej przesadzała pierwsza Kasia aż jej harpie musiały zwrócić uwagę, że za głośno się śmieje xD
No i Kasia na ig jak widać dalej goni bycie lubianą przez wszystkich.
@Opportunist: i kto był ta harpia?? Cierpiąca na nerwice, dlatego tez zwracanie na siebie uwagi, oraz innym uwagi ze czegoś nie wypada + wszystko ukazane w pewnym świetle przez produkcje…
Otwórzcie oczy ;)
@Matelo14: Natka, Nono, Maria nie pamiętam czy Wiki też. Ogólnie wszystkie laski ją wzięły do pokoju by jej to uświadomić xD Marii też uświadamiały coś, że za dużo gada czy coś. Możliwe, że mylę te dwie sytuacje.
@Opportunist: Eee tam, masz swoje zdanie i to jest ciekawe ze możemy się tutaj spotkać w celu wymiany :)
Od dwóch edycji tu spędzam czas, ale dzięki Wiktorii założyłem konto wiec naprawdę doceniam ze każdy ma swoje zdanie i jesteśmy tacy różni!
Ja tez oczywiście bardzo szanuje za charakter i sportowy styl życia, a krytykuje tylko za patusiarskie i narcystyczne zapędy
@Matelo14: Zbyt dużo uczestników tu nie lubię, 3 może była cukierkowa ale było więcej konkurencji i zabaw (kiedy Bibi i Sajmon byli władcami np) było śmieszniej :) tu jedynie Miłosz myje kible :]