Wpis z mikrobloga

6 miesięcy mojej walki z #lysienie
stan aktualny w komentarzach jak myślicie jest poprawa? ja nie jestem tego sam w stanie obiektywnie ocenić
wie ktoś na ile graftów powinienem się szykować przy przeszczepie? chcę go zrobić w HLC clinic, a tam dość drogo jak na Turcje czyli 2,5 euro za graft

#finasteryd #minoxidil #przeszczepwlosow
c.....w - 6 miesięcy mojej walki z #lysienie 
stan aktualny w komentarzach jak myśli...

źródło: comment_1636570060NJHK32Ufgl8hbb6XIkGUS3.jpg

Pobierz
  • 40
@Argonix: jedyna rzeczą jaką może sobie zdrowie rozwalić jest finasteryd. Mikroigłowa zero ubokow, nizoral = zwykły szampon, minox jeśli się go nie wdycha jest nieszkodliwy, stemoxydine to coś ala szampon tylko że suchy, wiem bo moja matka go stosuje. Ru jest wcierką i nie wnika do krwioobiegu. Jakbym był w podobnej sytuacji ale z trochę mniejszymi zakolami i miałbym kasę to bym zrobił serię zabiegów osoczem bogatopłytkowym, to już w ogóle
@chlopak_z_blokow: Przeciez to bardzo dobry efekt. W tak krótkim czasie, ciekawe czy będzie się zagęszczać jeszcze czy tylko utrzymywać ten efekt podczas dalszej "walki". Zauważyłeś nowe włosy tzw baby hair czy tylko się wzmocniły te cieniutkie, które już były?
@szuleer: Dzięki, myślę, że 70 % efektu to wzmocnienie i pogrubienie cienkich zminiaturyzowanych włosków które jeszcze nie wypadły, ale odbudowały swoją strukturę po finie, a 30 % to porost nowych włosów. Niestety z lekami na łysienie jest tak, że powinno się oczekiwać po nich przede wszystkim zatrzymania dalszego łysienia, a jakiś znaczny porost nowych włosów jest po nich rzadki i nie można się na niego nastawiać żeby się nie rozczarować.
widac ze dobrze działa na środek głowy ale gorzej w okolicy zakoli wiesz czym to moze byc spowodowane?


@Marson1234: Zakola i przód głowy są najbardziej podatne na działania DHT więc rzadko kiedy dają odrost bo zazwyczaj po rozpoczęciu terapii cebulki tam już są dawno martwe.
@chlopak_z_blokow: zamień tego Fina na 0.5 dutasterydu. Możesz tez spróbować z prp jak ci nie szkoda kasy. Z przeszczepem poczekaj do minimum roku, może nawet trochę więcej - fin i dut dopiero wtedy osiągają maksimum swojego działania.

@woho31: serio uważasz ze ru jest bezpieczniejsze finasterydu? Zero badań na temat długotrwałego stosowanie czy skutków ubocznych, substancja niedopuszczona do obiegu, nie wiadomo co jest w próbce która kupujesz. Do tego sporo ludzi
@dwukropekD: tak, uważam coś co się wciera za mniej obciążające wątrobę. Za to przy stosowaniu fina częściej występują skutki uboczne niż ulotka mówi. Wolałbym dutasteryd stosować niż fina jakbym musiał.
@woho31: przy wcieraniu i tak może dojść do absorpcji do krwi, tak jak przy finasterydzie stosowanym na skórę głowy. Czy ru się tak wchłania, tego nie wiem. Niestety badania na temat tej substancji ograniczają się tylko do małp.
@dwukropekD: tak, czytałem trochę o wcieranim finasterydzie i też potrafi obniżyć poziom DHT. Z tego co pamiętam to była mowa o 30%. Mam takie wrażenie, że jakby zrobić badania na każdej osobie która stosowała ru to możnaby już niezłe wnioski zebrać może nawet i na zrobienie 3 fazy badań. A co do innych leków na wypadanie włosów zastanawiam się czy w przyszłości nie spróbować Eucapilu. Jest dopuszczony do użytku i też