Wpis z mikrobloga

Runda nr 10 - już tylko 3 zawodników draftujemy! Świetnie nam idzie :D

Market: https://drive.google.com/file/d/1GAB66Td6K89GGmxBCJ5TDsGSUyJhSTHs/edit?usp=sharing&ouid=113190092876341449346&rtpof=true&sd=true

Info kontraktowe (zawsze są pod tym samym linkiem, można dodać do zakładek/ulubionych): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wrqSjt2re1osfsFWlcbymIjiUDjLb9_Jo_bWg5HZRSI/edit#gid=0

Pozostały budżet i liczba kolarzy z umową o dzieło:

@pek0s 2567 (9)
@roadjoker 2867 (9)
@delpiero777 3267 (9)
@zojmers 2494 (9)
@Pierre_Billotte 4410 (9)
@schrodingerscat 3014 (9)
@Ejszyn 1825 (9)
@tududutududu 3251 (9)
@AbaddonLincoln 1969 (9)
@Scyzorro83 3253 (9)
@puchacz22 2730 (9)
@cult_of_luna 2493 (9)
@Ostatni_Piwniczanin 2696 (9)
@przemekg31 3618 (9)
@luczyk 2543 (10)
  • 61
  • Odpowiedz
@przemekg31: Kociarstwo melduje się na poranny apel !
@cult_of_luna: Ok, kto z ekipy #fantasycycling wczoraj pił ?
#fantasycycling: ...................................
@cult_of_luna: Ponawiam pytanie do k....y nędzy, kto wczoraj pił ?
#fantasycycling: ..................................
@cult_of_luna: Ostatni raz pytam: Kto wczoraj pił ? Jak się nikt nie przyzna odejmę Wam z budżetu po 700 ml tfu tzn. 700 pkt!!!
@przemekg31: Ja wodzu, ja wczoraj piłem.....
@cult_of_luna: Ok, w
  • Odpowiedz
@Scyzorro83
O co tu chodzi? Piwniczanin miał na to jedno zdanie, porośli i się w dupach poprzewracało... Niektórym albo mówiąc po kolarskiemu #!$%@?ło prądu w kite! Nigdy nie obciętą ani nigdy nie przyciętą staruchom... Staruchom #!$%@?, którzy nie powinni mieć prawa wejść #!$%@? do młodszego memem jako staruchy. Ci którzy byli wcześniej w drafcie, porządnym drafcie a nie #!$%@? w przedszkolu to wiedzą o co chodzi.
  • Odpowiedz
@schrodingerscat: @Scyzorro83:

A ja się dowiaduje dzisiaj rano, bo ciężko jednego czy dwóch impulsów albo przedzwonić! Kierowniku draftu! Proszę przedzwonić na wykop. Sprawa pilna. I dzwonię! Po to mi kierownik draftu dał telefon służbowy. Bez limitu, znaczy z limitem #!$%@?. Bez darmowych minut. Zapłacę za to. Stać mnie. #!$%@?!
  • Odpowiedz
@cult_of_luna A jak zamiast picków, wali się wódę to później taki efekt jest. Gdy wchodzi do wątku dziesiatej rundy #!$%@?, z buciorka i klamka wyrwana w cholerę. Zaraz sobie porozmawiamy z zainteresowanymi kto wchodził... O ile pamiętają mam nadzieję! O ile pamiętają... Co robili, w jaki sposób i z jakimi skutkami. Starszyzna to samo! Nie reaguje!! Bo jak się nie reaguje w momencie jak zaczyna się zagrożenie, jak wóda wchodzi do draftu,
  • Odpowiedz