Wpis z mikrobloga

Jedno mnie bardzo zastanawia względem tego co dziś dzieje się na wykopie, wróćmy na chwilę do zeszłego tygodnia:

2 dni od poinformowania o śmierci 30-latki z Pszczyny 90% wykopu było za tym że ten zeszłoroczny wyrok to hańba i przez niego dziewczyna straciła życie. Potem nadeszła niedziela i nagle główna i mirko zawalone durnymi komentarzami atakującymi lekarzy, przeciwnikami aborcji, co rusz komentarz o zabijaniu dzieci itp. Taka sytuacja trwała około 2 dni potem wszystkie te głosy jak nagle się pojawiły tak nagle umilkły.

Śledzę sytuację na granicy na mirko i głównej od pierwszych wydarzeń ponad miesiąc temu. Przedwczoraj (gdy wyszła ta wielka grupa) główna płonęła tą informacją top 5 wykopów to tylko ten temat. W komentarzach wręcz nawoływanie do kontrataku na imigrantach, śmianie się z tych ludzi a o samym Łukaszence i jego akcji porównywalnie były niewiele
Mirko całe zaspamowane zadymionym dzieckiem (chyba z 20 oddzielnych wpisów) do tego poza memami i heheszkami z "informatora" komentarze pochwalające SG, zdarzały się też wprost pochwały dla rządu czy laurki dla WOT.

Od wczoraj wieczora nagle skrajne głosy ustały. Do gorących i na główną zaczęły się przebijać głównie rozsądne, wyważone komentarze że przez Łukaszenkę ci ludzie znaleźli się między młotem a kowadłem, że nie można ufać rządowi bo to akcja na jego rękę, że nie wiadomo co tak na prawdę się dzieje na reszcie granicy a jeszcze wczoraj, wyzywano od zdrajców, kolaborantów i łatwowiernych idiotów każdego kto wyrażał współczucie dla tych ludzi, droga kurtka była dowodem że sami sobie są winni w 100%.

No k---a trudno mi jest wierzyć że ten portal z dnia na dzień jest w stanie tak drastycznie się zmienić.

#bialorus #polska #60groszyzawpis
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach