Wpis z mikrobloga

Prawy wysryw aż pieje z zachwytów nad nie wpuszczaniem dzienikarzy w miejscu tzw stanu wyjątkowego. Prawy wysryw nie wie, że dziennikarze robią relacje z wojen, stref konfliktów gdzie strzelanina jest codziennością. Robią to z narażeniem życia i nie jeden życiem przypłacił: Wietnam, Afganistan, Irak, Kuwejt.. czy 2WS
A są tam po to żebyśmy znali wydarzenia z niezależnych mediów, a nie propagandystów uwikłanych w dany konflikt
Ale szkoda strzepić ryja na ciemnych wykopków
#bialorus #wojna #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa
  • 104
  • Odpowiedz
Gadka że " ja tylko rozkazy wykonuje" nie działa


@xionze: oczywiście, ale to czy dana sytuacja jest zbrodnią wojenną orzeka sąd wojskowy a nie dziennikarz z jasno ukształtowanym światopoglądem który nie ustala go na podstawie tego co widzi tylko na podstawie tego która stacji telewizyjną reprezentuje.
  • Odpowiedz
@xionze: powiem np. tak, mieszkam za granica i jedyna stacja jaką mogę komfortowo oglądać to TVN bo inni nie nadają bez VPNów

I widziałem taką migawkę jak komentator coś tam mówił o "nieuzbrojonych imigrantach" ale chyba się nie dogadali z montażystą bo akurat puszczali w tle scenę jak imigranci (rosłe chłopy) ścinali siekierami drzewa których potem używali do zniszczenia zasiek

No to wtf, po co tego dziennikarza tam w ogóle wpuszczać?
  • Odpowiedz
@robert5502: A to nie jest tak, że mediów się nie wpuszcza by nie zdradzać rozmieszczenia wszystkiego ? W innym wypadku strona przeciwna ma info jak na dłoni ?
  • Odpowiedz
@xionze: no jak masz lepszy pomysł to dajesz

Na razie jedyne opcje jakie widzę to wpuszczać wszystkich albo wpuszczać tylko tych akredytowanych, nie jestem pewien czy istnieje jakaś trzecia opcja ale jestem pewien że pierwsza w kontekście istnienia internetu, bandy debili, niekompetentnych dziennikarzy i świetnie wyszkolonych obcych służb jest zła.

Oczywiście wiadomo jak to jest z tą akredytacją przez pisowską władze ale to już się obywatele powinni tym martwić podczas wyborów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Co jak co, ale sam uważałem że TVP to ściek i broniłem TVNu gdy miało wejść LEX TVN. Ale po tym, jak widzę co puszczają, totalnie uważam że dziennikarzy powinno trzymać się z daleka

@Szeregowy_Krasulak: no to rzeczywiście wielki obrońca wolności mediów z ciebie, taki tylko do czasu póki potwierdzają twój światopogląd.
  • Odpowiedz
@robert5502 kazdy kto pisze jak ty uzywajac zwiazkow frazeologicznych jak "prawy wysryw" celem okreslenia czesci spoleczenstwa z ktora sie nie zgadza jest dzbanem i pacholem
  • Odpowiedz
  • 0
@bizonsky ale nikt nie określa tak części społeczeństwa z którą się nie zgadza, tylko tą część, która zachwuje się jak bezmózgi prawy wysryw.

Mam nadzieję że zrozumiałeś po polsku, i nie muszę Ci napisać po onucowemu.
  • Odpowiedz
A są tam po to żebyśmy znali wydarzenia z niezależnych mediów, a nie propagandystów uwikłanych w dany konflikt


@robert5502: żartujesz, przyznaj się, żartujesz? W takie miejsca wysyłani są propagandyści, którzy piszą tak, jak im płatnik każe. Przykładów manipulacji mediów jest od groma i jeszcze trochę, niejedną wojnę przygotowywali. Tacy dziennikarze, jak Wroński, Hugo-Bader będą obiektywni? Jakie niezależne media w Polsce masz na myśli?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ta.. Całe szczęście mamy Krynice prawdy TVP

@robert5502: czyli dostajesz teraz surowe materiały bez komentarza i jest ci źle? Nie umiesz sam myśleć, że potrzebujesz dziennikarzy do narzucania retoryki już samymi pytaniami, czy może po prostu wolisz oglądać cyrk w wykonaniu jahiry czy sterczewskiego z siatką? Skoro już teraz celebryci i inni pożyteczni idioci namawiają to przecinania płotu, to wpuszczając ich tam straż graniczna musiała by walczyć na dwa fronty
  • Odpowiedz