Wpis z mikrobloga

@femcia: Aspi skupiają się na wyglądzie drugiego człowieka,bo to widać, jest namacalne, łatwo to opisać, wypunktować. Natomiast wnętrze, umysł jest zagadką, a emocje to już czarna magia. Brakuje im skilla do widzenia w drugim człowieku tego, co zmienne, ulotne, bo to dla nich jakieś #!$%@? i niezrozumiałe. Oczywiście ludzie nad tym pracują i często wypracowują, no ale nie Tomek.
@caramilla: nie wiem czy wiesz, ale opisałaś właśnie większość mężczyzn, oni wszyscy są aspi? Nie widza wnętrza drugiej osoby i ulotnego coś tam, bo maja to gdzieś, są egoistami i interesuje ich wyłącznie własne wnętrze
@IceKoka: dla mnie przypisywanie jednostek chorobowych temu imbecylowi uwlacza normalnym osobom. Patus wychowany przez mamuske tuczaca corke do rozmiarow tytanika przekonany o tym, ze ze swoim wygladem moze przebierac xd peszek bo nikt nie chce dziada wygladajacego na 60 lat z tymi loniakami na lbie, mamusia mu chyba zapomniala przekazac ovzywistej prawdy, ze jest tak ssmo atrakcyjny jak sumo siostrzyczka xd jeszcze mamusia smie komentowac julie jak sama wys**la takie ohydne
@IceKoka: ja mam na szczęście inne doświadczenia z facetami, takich jak Tomek (i Twój opis) zawsze od razu odpulałam. Ale generalnie w jednym masz rację - ten opis z. Aspergera dotyczy chłopców, dziewczęcy Asperger jest nieco inny i dużo rzadszy. Większość aspich to faceci.