Wpis z mikrobloga

Mireczki,

moja żona prowadzi sobie matkowy kanał na ig i youtube, trwa to już prawie 3 lata, ale ostatnio traci do tego zapał, bo stara się jak może, ale stanęło to w miejscu jeśli chodzi o zasięgi.

Chciałbym was prosić, a konkretnie Mirabelki lub Mireczków zainteresowanych tematyką dziecięca/rodzicielska, czyli recenzje zabawek i produktów dla dzieci, albo różnego typu poradniki/niezbędniki o zajrzenie na jej profile i ewentualną subskrypcję. Nie chcę tworzyć tu żadnej reklamy, bo nie o to mi chodzi, ale jeśli jest tu ktoś, kogo zaczęła, albo może zaraz zacząć ta tematyka, to zapraszam :)

Kanał nazywa się 2bemom, więc można sobie wpisać w yt czy w gogla, a jeśli wam się nie chce, to link dodam w komentarzu pod tym postem, żeby nie robić tu chamskiej reklamy :)

#dzieci #youtube #instagram #chwalesie #rodzicielstwo #zainteresowania
  • 11
@jmuhha no wiemy to wlasnie, ale tego mimo wszystko chce uniknąć. Pokazuje się na insta, na kilku filmach tez ja widac, ale nie chce jakis więcej :/ a uwazam, ze robi w porownaniu do wielu innych fajna robote, bo nie ma wlasnie lrywaty czy gownofilmow tylko konkretny content
@Hayabussa: konkretny content sprawia, że zapewne wbija ktoś do niej kto chce zobaczyć recenzję i już "nigdy więcej", musi zbudować swoją społeczność pokazując również siebie :D Nie jestem ekspertem, choć tak wynika z moich obserwacji