Wpis z mikrobloga

Potrzebuję zintegrować sklep Prestashop 1.7 z Amazonem za pośrednictwem baselinkera w taki sposób, aby baselinker przekazywał zamówienia z amazona do presty, a potem, po obsłużeniu zamówienia, baselinker przekazywał informację o numerze śledzenia z presty do amazona. Macie z tym jakieś doświadczenia? Czy takie coś jest możliwe?
Od razu wyprzedzając pytania - nie możemy przenieść obsługi zamówień z presta do baselinkera z biznesowych powodów (w najgorszym przypadku zrobimy to tylko dla zamówień z amazona, jeśli nie da się zrobić tak jak powyżej opisałem)
#prestashop #amazon #baselinker
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dobry_programista: Da się przesyłać zamówienia z marketplace do sklepu, ale Baselinker nie będzie w stanie pobrać żadnych informacji po aktualizacji tego zamówienia w Preście. Potrzebujesz skryptu który będzie w pętli sprawdzał wszystkie nie wysłane zamówienia w Preście i następnie dodawał przesyłkę po API w BL.
@MoroMoro: dzięki za odpowiedź, tak mi się wydawało, że baselinker nie jest w stanie pobrać informacji o zamówieniu zwrotnie, ale nie wiedziałem, że można by to uzupełniać po API baselinkera. Wiesz może, czy po przesłaniu zamówienia przez baselinkera do prestashop w prestashop ono będzie jakoś oznaczone, że pochodzi z amazon/baselinkera (czy to z poziomu panelu prestashop czy gdzieś w bazie danych)?