Wpis z mikrobloga

@PanPeno nie mówie że to jest idealne działanie, ale jedyne słuszne, muszą mieć świadomość że przekroczenie granicy może oznaczać dla nich pewne konsekwencje a my musimy móc się bronić.
@ksaler ja bym nikogo woda nie lał, mówie jedynie o świadomości że za przekroczenie granicy państwa w sposób nielegalny muszą być pewne konsekwencje.
@magiol: no jak ci zagrażają jak chcą sie dostać do Niemiec oni ostatnie czego potrzebują to kłopotów z prawem, kwestia czy ich wpuszczać czy nie to co innego, ale jak czytam jakieś wysrywy że idzie horda terrorystów która będzie gwałcić i zabijać to mnie to bawi xd zastanawiam się jak tacy bojący sie wszystkiego i wyciągający gnata z byle jakiej okazji ludzie jak ty funkcjonują w społeczeństwie ( ͡° ͜
wyraziliby zaniepokojenie jak po zamachach we własnych krajach.


@Galkovsky: ale rozróżnij zamach ekstremisty od systemowego zabijania cywilów przez dane państwo na swoim terenie xD ja wiem, że na wykopie niektórzy myślą, że swiat to jest csgo, ale miejcie trochę rigczu mimo wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CrystalCastle: XD mamy dużo lepsza armie i wyposażenie niż Białoruś jedyne czego maja więcej to poborowych serio wąsaty moze tylko imigrantów sprowadzać na granice bo nic więcej nie moze
@ksaler: ogolnie trzeba brac caly wykop z bardzo duzym dystansem w dzisiejszych czasach. Oprocz Ruskich Trolli sa tu rowniez i partyjne trolle ktore maja w dobry sposob pokazac rzady PiSu i chca ugrac tym. Ewidentnie widac jak manipuluja narracja wykopowiczow - odwracaja uwage od innych problemow, chwala dzialania, ktore sa okropnie spoznione (od miesiecy wiadomo bylo ze Lukaszenka sciaga migrantow). Trzeba miec sie na czujnosci bo niestety zyjemy w czasach ogromnych
@morgiel to niech próbują przedostać się w inny sposób, dla mnie ważne jest przekroczenie naszej granicy i jestem zwolennikiem obrony granic w taki sposób jak robi to USA, oni muszą mieć świadomość tego co grozi za nielegalne przekroczenie granicy, pierw nasza obrona, naszych obywateli i naszych ziem a dopiero później pomoc obcym ludziom.
"to niech próbują przedostać się w inny sposób," zgoda i najlepiej niech to robią w legalny sposób
"dla mnie ważne jest przekroczenie naszej granicy i jestem zwolennikiem obrony granic w taki sposób jak robi to USA," już wyżej ci napisali że w USA to średnio działa a poza tym w Polsce działało by jeszcze gorzej bo tu jest znacznie mniejszy dostęp do broni palnej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morgiel: chwila chwila. Ci ludzie są groźni dla każdego. Są niebezpieczni, łamią prawo, wdzierają się siłą do innego państwa nie słuchają służb porządkowych. Dla mnie niczym się nie różnią od groźnych przestępców. Gdyby wchodzili na teren polski, poddawali się i prosili o azyl zgodnie ze wszystkimi zasadami to spoko. W innym przypadku skoro żadne inne zachowania nie pomagają, a te zwierzęta niszczą nawet drut kolczasty i na 99% są opłaceni lub
Nasze państwo, nasze zasady. Zmienić ustawy i zniszczyć ogniem dział.


@Galkovsky: xD wiesz, że jeszcze jest coś takiego jak prawo międzynarodowe? Prawa człowieka. Odrębne przepisy odnośnie traktowania cywilów w czasie wojny/pokoju? Błagam, bądź trollem.
ogolnie trzeba brac caly wykop z bardzo duzym dystansem w dzisiejszych czasach. Oprocz Ruskich Trolli sa tu rowniez i partyjne trolle ktore maja w dobry sposob pokazac rzady PiSu i chca ugrac tym.


@adeekk1989: si, tylko ludzie powinni mieć też świadomośc, że podsycając takie nastroje i pisząc takie rzeczy pełnią jednocześnie rolę pożytecznych idiotów Baćki i Putina. Bo m.in. na tym im zależy, zeby deprecjonować zachód i wywoływać wewnętrzne spory.
@CrystalCastle: No ta muszę być dzieckiem, żeby twierdzić, ze federacji nie stać na wojnę XD sama nie masz pojęcia o czym gadasz, ale kultura trzęsienia gaciami przed ruskimi jak zawsze musi być kultywowana
wiesz, że jeszcze jest coś takiego jak prawo międzynarodowe? Prawa człowieka. Odrębne przepisy odnośnie traktowania cywilów w czasie wojny/pokoju?


@ksaler: widać to było w wojnie o Górski Karabach w zeszłym roku, jak przestrzegano tego prawa międzynarodowego, praw człowieka i przepisów odnośnie cywilów...
@magiol: Amerykańscy pogranicznicy nie strzelają do osób forsujących granicę.

widać to było w wojnie o Górski Karabach w zeszłym roku, jak przestrzegano tego prawa międzynarodowego, praw człowieka i przepisów odnośnie cywilów...


@Galkovsky: A owszem, elegancko przestrzegano ich w większości przypadków.

I uwaga: sama wojna nadal jest legaln.a