Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: kolejny. albo ze narodowcy powinni to a tamto albo dorime katolicy źli głodnych nakarmić. To nie działa. Nie tylko katolicy są przeciwni Łukaszence, nielegalnej migracji i handlowi ludzmi. Wy wzzyscy tak samo gadacie czy to jest multikonto?
@PeterGosling: Człowieku, to są ludzie łamiący prawo. To tak jak gdybyś nawoływał do miłosierdzia w kierunku innych osób łamiących prawo - zaczynając od kiboli o antifiarzy, na narodowcach kończąc.

Normalni ludzie mają w dupie przestępców, co się pchają przez drut kolczasty. Doskonale wiedzących, że to jest niezgodne z prawem - i że nie są mile widziani.

@winsxspl: 12 lat temu jak wybierałem nick na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie sądziłem,
Człowieku, to są ludzie łamiący prawo.


@putinn: Jakbyś ty miał z jednej strony płot i granicę a z drugiej bojówki Łukaszenki które cię tu przywiozły i kazały iść do Polski to w swoim mniemaniu nie łamał byś prawa tylko się ratował xd

Skoro Białoruś tak gra to Polska oraz UE powinna rozwiązać sytuację tych ludzi, którzy najprawdopodobniej oszukani nie mogą iść ani na przód ani w tył. Stworzyć obozy dla uchodźców,
Człowieku, to są ludzie łamiący prawo.


@putinn: to przede wszystkim zmanipulowani i okłamani ludzie.

To tak jak gdybyś nawoływał do miłosierdzia


@putinn: ja przecież nie nawołuje do miłosierdzia. Ja się śmieje z piowskich katoli i ich hipokryzji którzy tego nie robią.

Porównywanie niewykształconych i naiwnych ludzi do kiboli xDDDD ok

To tak jakbyś pisał że #!$%@? ofiary handlu ludźmi bo przecież działają w zorganizowanej grupie przestępczej.

Też czym innym jest
Jakbyś ty miał z jednej strony płot i granicę a z drugiej bojówki Łukaszenki które cię tu przywiozły i kazały iść do Polski to w swoim mniemaniu nie łamał byś prawa tylko się ratował xd


@Greg36: za dużo wymagasz wyobraźni od typa który leży sobie w ciepłym łóżeczku któremu jutro mama zrobi obiad, bo miał szczęście urodzić się we w miarę rozwiniętym kraju
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeterGosling: za tekst o matce, gdybyś mi to prosto w twarz powiedział, to byś w twarz zarobił - musisz uważać na słowa, bo możesz kogoś urazić. A ludzie którzy są urażeni czasem potrafią urazić ;) spokojnej nocy

@Greg36 Nikt nie zaprzecza, że jest to tragedia. Ogólnie to każdy człowiek jest odpowiedzialny za swoje czyny - ja bym się w życiu w ciemno nie wybrał na wycieczkę zagraniczną bez sprawdzenia czy jest
Ci ludzie doskonale wiedzieli w co się pakują


@putinn: Skąd to wiesz? Może zapłacili przemytnikowi że zapewni ochronę, zna ścieżki itp. albo chcieli się dostać tylko do Białorusi, tam złożyli papiery o azyl a ci ich do furgonetki i pod granicę. A nawet jak wiedzieli i sprawdzili sobie na smartfonie że są burdy to co nimi dyktowało że niektórzy nawet z dziećmi w taki kocioł się pchają?

Widok opalonych chłopców z
@PeterGosling:

za dużo wymagasz wyobraźni od typa który leży sobie w ciepłym łóżeczku któremu jutro mama zrobi obiad, bo miał szczęście urodzić się we w miarę rozwiniętym kraju


a czego Ty właściwie oczekujesz od ludzi, jakiej reakcji?