Wpis z mikrobloga

hejej mirki, mirabelki! Część z was wie, że moją pasją jest sztuka. Niektózy też mogą koajrzyć że także makijaż i bdoypainting.

Malowanie ludzi innych (poza swoją skromną osobą) nawet nieźle mi wychodzi i naprawdę mnie wkręciło dlatego pora na mikropromocję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Maluję kolorowe i mocno artystyczne makijaże z elementami bodypaitingu: czaski i dynie po halloween mam obcykane, ale malowałam też zachody słońca, rozgwieżdżone niebo van gogha, robiłam stylizacje na zombie, wampiry, vikingów, elfy.... nie robiłam tylko papieża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie maluję żadnych nude makijaży, ślubniaków itp. nie czuję tego, nie lubię tego i na rynku jestg dużo ekspertów już się tym zajmującychy
Ważne info, dotyczy to zarówno niebieskich jak i różowych - czaszkowe charakteryzacje to coś co mam wyćwiczone na Panach a inne motywy - do uzgodnienia
Jeśli więc ktoś z #krakow szuka szalonego makijażu na #andrzejki lub #sylwester chętnie stworzę coś ładnego
#hurtwishart #makijaz

przykłądy full bodypaintingu mojego pędzla znajdziecie na moim deviancie, natomiast wieksze portfolio podrzuce zainteresowanym tematem
Dla atencji plecki pomaziane na czachę

Pobierz
źródło: comment_1636407305VdUtS4KCBIVrQR22dt0HKh.jpg