Wpis z mikrobloga

Naprawdę są ciekawe kanały podróżnicze i programy ogólnie, a ludzie serio płacą 25k miesięcznie typowi za to, że niemal przez cały czas pokazuje swoją mordę.
Ani to nie ma ciekawej narracji, ani obrazu.
Fakt - seria w USA momentami była ok, odcinek z polakiem w Meksyku również, ale wszystko inne to jest ciągłe gadanie o "polskiej cebuli", opowiadanie czego to tam nie ma (a widzisz cały czas Cash Face).

Rok temu płakał na wykopie i aż usunął konto gdy dostał słuszne uwagi. Potem widownie miał zerową, zaczął robić nagrania ala BezPlanu z miniaturkami gdzie są jakieś dupy + podobny sposób nagrywania.
Ma swoje 5 minut, ale szkoda, że za tym nic nie idzie więcej.

#podroze #podrozujzwykopem #vlogcasha #bezplanu #przezswiatnafazie #autostop
JanParowka - Naprawdę są ciekawe kanały podróżnicze i programy ogólnie, a ludzie seri...

źródło: comment_163639715992uldDzEsbIAZkiNBMuBDu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@JanParowka: w sumie nie znam typa, nawet nie kojarzę, a z opisu wynika, że wiele w sumie nie straciłem, także chyba zostanę przy swoich osobach
PS te teksty to były na serio czy to takie heheszki od ciebie? ()
  • Odpowiedz
@JanParowka: mi osobiście vlogi Casha zupełnie nie podchodzą, dlatego zgadzam się z autorem posta. aczkolwiek to chyba domena większości vlogerów, że po jakimś czasie lecą już takim standardem swoim. dla porównania pająk (podróże wojownika) zrobił (imo) świetną serię z Pakistanu, ale ze Sri Lanki (której jestem fanem i którą zwiedziłem), to już była/jest taka mocno średnia... wygląda na zmęczenie materiału już u niego samego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w00nski: Ja pamiętam, jak Podróże Wojownika będąc chyba w Kambodży stanął kilkaset metrów od plaży na drodze, zasłaniał ją, to co było widać w oddali swoją głową i mówił jaka ta plaża jest. Oczywiście jej nie pokazał z bliska, bo po co? (,) Tacy są ci jutuberzy...
  • Odpowiedz
Ani to nie ma ciekawej narracji, ani obrazu.


@JanParowka: Bo to chyba przygoda i akcja najbardziej przyciąga w kanałach podróżniczych a nie idealne i wyreżyserowane pokazywanie świata skrupulatnie napisaną narracją. Chyba Kaja z kanału globstory (chyba teraz ma też program w TV) o tym mówiła i sam Cash o tym wspominał. Zresztą jak oglądam do snu Casha to zawsze zasypiam na przebitkach z widokami bez gadania.

Potem widownie miał zerową, zaczął robić nagrania ala BezPlanu z miniaturkami gdzie są jakieś dupy + podobny sposób nagrywania.

Ma swoje 5 minut, ale szkoda, że za tym nic nie
  • Odpowiedz
Potem widownie miał zerową, zaczął robić nagrania ala BezPlanu z miniaturkami gdzie są jakieś dupy + podobny sposób nagrywania.


@JanParowka: Bo sam przyznał (i wielu innych youtuberów) nie raz że clickbaitowanie działa cuda. Nawet jego patronom nie przeszkadza clickbait a sporo na jego facebookowej grupie "grażyn".
  • Odpowiedz
@JanParowka: właśnie zastanawiam się skąd ten boom, oglądałem go jak miał 5-10k subów do teraz czasami wracam. Ego urosło, każda krytyka to hejt, wyzywanie każdego kto zwróci mu uwagę. A vlogi, w których może jest 5% przydatnych rzeczy? Cała reszta to pokazywanie mordy, yyy znowu nie zgadniecie co się stało, PRACOWAŁEM i poszedłem spać o 3.. i tak w kółko. Ani jakości, ani przekazu.
  • Odpowiedz