Wpis z mikrobloga

Xbox game pass to najgorsza z opcji subskrypcji.
W większej ilości sytuacji dostajesz marną wersje podstawki gry którą na alledrogo dorwiesz za kilkanaście zł w dobrym momencie, na xbx shop reszta dodatków za 150-250zł Fallout 4 wersja standard wraz s subskrypcją, na allegro rok temu wersję goty na steam wycharczałem za niecałe 50zł tutaj oczywiście trzeba wybulić ponad 300zł.
Praktycznie ten sam model co w EA na Origin tam też płać za dodatki jakieś chore sumy, czasem wrzucą jakiś dodatek do gry sprzed 5-10 lat.
Przetestowałem Age of empires 4 po godzinie odinstalowałem, niestety polityka marketingowa w dzisiejszych czasach w temacie gier jest przegnita, kupując/dostając podstawkę niestety gram w demo.
Jedyna uczciwą politykę ma ubisoft+ tam dostajemy zawsze dostęp do wszystkich season pass czy DLC wraz z abonamentem, jak chcesz pograć w Anno 1800 czy Far Cry lub jakąś wersje AC polecam. Unikajcie dziadostwa xbox game pass,
#gamepass #ubisoft #gry #patologia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: Jak wyżej, dobre do przetestowania takich gierek jak Age of empires czy Forza. Lecz poza tym nie ma nic innego do zaoferowania. Swoją drogą to jest również wersja Standard czyli wykastrowana. Microsoft nawet nie złamał się po kilku latach aby dodać wraz z game passem ewentualne dodatki. Tak masz i teraz pierdyliard paczek z samochodami i inne pierdoły które powinny być normalnie w grze
  • Odpowiedz
@Wololol: bardzo mi z Twojego wywodu wszystko jedno - gram od kilku miesięcy na GP, kupiłem jak na razie tylko jedną grę (RDR2) i nie żałuję, a przeszedłem albo zacząłem kilkanaście. Kupiłem go w promkach.

Ubistoft+ ma wąski zakres gier i jedyna zbliżona opcja do GP to 70zł/msc. I prawdę mówiąc od ogóry do dołu różne wersje tej samej gry. W sumie Anno, Raymanów itp jest 128sztuk. Tak se.

Polecam
  • Odpowiedz
@Wololol: Gamepassa nie subskrybuje się dla staroci jak Fallout 4 tylko dla nowych gierek. Przechodzisz i jeżeli ci się spodoba to wtedy możesz zainwestować w dodatki.
  • Odpowiedz