Wpis z mikrobloga

W Michałowie zacznie dziś działać Punk Humanitarny WOŚP.

Dziś w godzinach popołudniowych w Michałowie działanie - w trybie całodobowym - rozpocznie punkt pomocy humanitarnej, którego celem jest wsparcie medyków i organizacji pozarządowych udzielających pomocy osobom przekraczającym polsko-białoruską granicę.

#wosp #punkt #humanitarny #granica #bialorus #uchodzcy #medycy #ngo
fundacjawosp - W Michałowie zacznie dziś działać Punk Humanitarny WOŚP.

Dziś w god...

źródło: comment_16363770794bep5dAQTWKDrTW7tHDRHh.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
niestety pomyliłeś się strasznie, jesteś zwykłym kretynem, który myśli że jest lepszy od innych i to daje mu prawo do obrażania ludzi. Lepiej się już nie odzywaj, bo się tylko ośmieszasz swoimi wysrywami.


@blogger: zamknij morde pajacu
  • Odpowiedz
Niesamowicie mnie bawią te komentarze "rozczarowanych" co do WOŚP XD Jakby już wcześniej nie było oczywiste, że Owsiak idealnie wpisuje się w liberalno-lewicową agendę i ta akcja nie była całkowicie zgodna z ich ogółem inicjatyw około WOŚPowych xD
  • Odpowiedz
Wy naprawdę nie rozumiecie, że jesteście wykorzystywani w wojnie hybrydowej?


@sebasan: ty na prawdę nie rozumiesz, że oni nie są wykorzystywani tylko są jednym z mechanizmów tej wojny? To jest wyrachowane działanie z pełną premedytacją...
  • Odpowiedz
Kiedys się śmiałem z takich komentarzy ale niestety muszę to napisać: ode mnie wsparcia już nie dostaniecie.


@zmasowanyatak: ?? Wiesz o tym ze na świątecznej zbiorce nie przekazujesz pieniedzy na rzecz wośp tylko na k9nkrretny cel?
  • Odpowiedz
@Softcore tak jak myslalem, przykro mi z Twojego powodu, do konca swojwgo zycia bedziesz prowadzil takie wlasnie przegrane zycie, gdzie nawet nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: to nie widze logiki w tym. Pomagaja humanitarnie jiezaleznie od świąecznej zbiórki, jakim cudem wy wykopki doszliście do wniosku ze nie warto pomagać sluzbie zdrowiq poprzez wosp?
  • Odpowiedz