Wpis z mikrobloga

Podejście drugie do produktów z THC/CBD xD

Tak jak do syropku podchodziłem sceptycznie tak w ''moc'' tych żelek totalnie nie wierzyłem.
Zarzuciłem ponad pół paki zostawiłem na biurku i różowy pasek zaczął sobie je jeść.

Zająłem się pracą, zapominając w ogóle o tych żelkach i po jakichś 30-40 minutach zaczęło wchodzić.
Po około 1.5h było maximum. Specjalnie nic się nie odzywałem, żeby zobaczyć czy różowy coś poczuje czy tylko placebo - oczywiście nie było to tylko placebo i jej też weszło na grubo.

Opis fazy? W sumie przez cały czas trwania taki sam - rozweselenie, zamułka, dobry nastrój.
No i standard - głód i senność na koniec.

Czy polecam? W życiu nie pomyślałbym, że polecę jakikolwiek produkt z gatunku 'cbd' ale to jest naładowane thc reklamowane jako cbd. Więc jak najbardziej polecam spróbować. Tylko bez przeginki - pół paczki to był taki prawie punkt graniczny.

#narkotykizawszespoko #dutchtherapy #zelki #wykopjointclub #thc #cbd
BananowyKrol - Podejście drugie do produktów z THC/CBD xD 

Tak jak do syropku podc...

źródło: comment_1636357530caY9RUo7ZjhpVJonFENoXy.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@ogkush: Ulicznego gówna już dawno nie palę ale jeśli freshbomb ma podobne efekty do tych żelek jak się nie przegnie (nie wiem bo #!$%@?łem całą butlę i źle się czułem) to potwierdzam co napisałeś
  • Odpowiedz
@ShowBiz: No człowieku jak widziałem jakieś posty na fb o tym czy o tym "olejku" to aż mi było szkoda ludzi co plusowali te rozdajo dla jakiegoś fake. Wpadło mi to w ręce nawet sam tego nie kupiłem i zdziwko
  • Odpowiedz