Wpis z mikrobloga

Polski kościół be like:

- skazanie kobiet i ich partnerów na cierpienie i w skrajnych przypadkach na śmierć partnerki
- mnóstwo afer pedofilskich z którymi nie robią #!$%@? nic, ani wyżej postawieni w KK ani wierni
- obrażanie przez lata ludzi za ich orientację seksualną
- zamkniecie sklepów w niedzielę bo tak
- robienie za tubę propagandową kaczafiego

I nagle wielkie zdziwienie czemu ktoś każe im #!$%@?ć i gdzie wasza kultura xD Do samego końca buta i gwoźdź w mózgu. Piękny będzie upadek tej zgniłej instytucji oj piękny( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda tylko, że przez ich urojenia ktoś musiał zginąć i prawdopodobnie nie skończy się na jednej osobie. Ale to akurat kościół ma wpisane w swoje tradycje

#kosciol #bekazkatoli #bekazprawakow #aborcja
  • 51
@Kiedys_Mialem_Fejm: mam takiego księdza, który podczas mszy mówi tak ze ledwo go slychac, podaczas podziekowań dla ludzi ktorzy robili sami podjazd pod kosciołem, za swoje piniadze swoją praca i sprzętem - mówi tak że nawet nie wiadomo kto pomagał (głos pokazujacy zero wdziecznosci dla ludzi). Ale jak sie #!$%@? odpalił jak przeczytał artykuł w jakiś dzienniku że księdza oskarżyli o pedo a jak sie okazło niesłusznie, to było go słychać we
@Kiedys_Mialem_Fejm: zamknięcie sklepów w niedzielę jest ok, piszę to jako ateista. Tak, jest to w #!$%@? niewygodne dla mnie osobiście, ale jak idę sobie ulica i słucham jak pracownicy sklepów żalą się że mają wszystkie niedzielę zajęte to mi się robi przykro. Moja wolność zakupów nie powinna być większa od ich wolności spędzania czasu z rodziną. I #!$%@? mnie obchodzą restauratorzy - jeśli chociaż części osób pomożemy to będzie dobrze. I
Natomiast absolutnie nie widzisz już problemu w tym, że ludzie za frajer bez papierów zrobili podjazd pod budynkiem i dali się wyruchać na hajs. Dziwnym nie jest, że ksiadz nie ma do nich szacunku. Też bym nie miał.


@metamorphogenesis: to nie mój porblem :) ja nie pomagam odka moj ojciec pojechał ksiedzu wozic piach cały dzien na dwa traktory. Piach rownali ludzie, a ksiadz albo stał i patrzył albo siedział w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Cepion: ale zdajesz sobie sprawę, że to dało się rozwiązać inaczej niż zamykaniem sklepów, co nie? Chociażby uregulowaniem, że pracownicy muszą mieć wolne przynjamniej dwie niedziele w miesiącu czy płacą 300% za niedziele i święta.

Lidl (o ile sie nie mylę) zatrudniał też osoby tylko na weekendy, więc wtedy chętni studenci, emeryci czy po prostu osoby, którym wszystko jedno, mogłyby pracować.
@Cepion: Jak ktoś nie chce pracować w niedzielę to niech sobie zmieni pracę. Takie odgórne regulowanie co można, a co nie zawsze kończy się tym, że i tak wszyscy kombinują jak chore przepisy obejść Nikogo normalnego nie obchodzi jakiś dzień bozi i dla wielu był to jedyny wolny dzień w tygodniu gdzie można było pojechać do dużego sklepu zrobić zakupy na cały tydzień
@Kiedys_Mialem_Fejm: Kościół w Polsce nigdy nie upadnie nigdy. Kościół ma tak ogromne wpływy wpływy zaczynajac na Polsce wiejskiej, krocząc przez powiatowa aż do wielkomiejskiej. Na dodatek kościół ma w kieszeni polityków każdej rangi i co najważniejsze - ma nieograniczana ilość pieniędzy. Niestety wypranych mózgów E tym kraju jest wiele milionow i nawet jakby oni ginęli bezpośrednio z rak kościoła to i tak oskarżali by o to tych innych.
to nie mój porblem :) ja nie pomagam odka moj ojciec pojechał ksiedzu wozic piach cały dzien na dwa traktory. Piach rownali ludzie, a ksiadz albo stał i patrzył albo siedział w domu. Ja nie jestem tak naiwny jak wiekszosc ludzi, z chęcią bym pomógł, pod warunkiem ze ja biore łopate i #!$%@? a ksiadz obok mnie. Ale to sie nie wydarzy bo oni zawsze czuli sie wyzej niz inni


@iredbox:
@metamorphogenesis: no w sumie ma to sens. Nie mniej jednak ja jestem nauczony ze jak ide komus pomagac to ta osoba robi razem ze mna. Troche #!$%@? isc do znajomego pomagac a on w tym czasie leży i ci mowi co masz robic :)