Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu mam problem z zasypianiem, próbuje kłaść się przed północą ale i tak się rzucam po łóżku i zasypiam o tej 2-3. Może to być spowodowane lekkim stresem bo trochę ostatnio się u mnie wydarzyło. Czy są jakieś „bezpieczne” sposoby aby zmusić organizm do zasypiania? Codziennie lub maksymalnie co drugi dzień chodzę na siłownie wieczorem i od 18 do 20 ćwiczę więc męczę organizm a mimo wszystko nie chce spać. Co polecacie? Tabletki? Zioła? #sen #bezsennosc #kiciochpyta
  • 12
@SosPomidorowy: możesz zacząć od ziół - szyszki chmielu. Możesz spróbować z CBD, możesz walić od razu melatoninę. :D

Jak ćwiczyłem wieczorami to też byłem nabuzowany i nie mogłem spać. Spróbuj może chodzić na siłkę wcześniej?
@SarahC: @WarmWeather: Gdzieś od miesiąca można powiedzieć że jestem na „zdrowej diecie” w sumie cukru nie używam od roku, nic nie solę a teraz mam lekko deficytową dietę pod siłownie. Suplementuje witaminę D, omega 3, magnez, keratyna, ashwagandha, wyciąg z kasztanowca. Kawę pije może raz w tygodniu, nie pije alkoholu ani nie pale.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SosPomidorowy: cbd w żelkach, olejkach itp. Ja po treningu kolarskim wieczorem ni #!$%@? nie mogłem zasnąć do późna. Więc trening to nie najlepszy pomysł, organizm jeszcze długo po nim trenuje ( ͡º ͜ʖ͡º)