Wpis z mikrobloga

@Nie-mam: ogólnie osobiście też ich nie polecam ale tutaj chodzi o akcje osoby która była ich częścią reklamy jak nie jesteś w temacie to chodzi o to Panią która na Instagramie pluła na straż graniczną ponieważ straż nie chce wpuścić biednych uchodźców
ponieważ straż nie chce wpuścić biednych uchodźców


@surdelos: no akurat nie. Ponieważ wypychają migrantów, stosują wobec nich przemoc i nie stosują się do umów międzynarodowych ale to akurat nie ich wina tylko rządu pis który nie umie tym zarządzać w kryzysie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@surdelos: zawsze mnie #!$%@? jak takie idiotki, popularne tylko dlatego że ładnie się uśmiechają w reklamie, nagle wymyśla sobie że kogokolwiek obchodzi ich opinia o sytuacji politycznej w kraju, ale jedyne co potrafią to kwiczeć, bo są #!$%@? niewykształconymi debilkami które dosłownie całą swoją karierę opierają na wyszczerzeniu zębów podczas spotu reklamowego.
@surdelos: @Mave: mnie #!$%@?, że ktoś jest w stanie zrezygnować z usług (z których teoretycznie mógł być zadowolony) tylko i wyłącznie z powodu #!$%@? jakiejś głupiej baby, która występuje w ich reklamie. Jakby ktokolwiek z Play miał wpływ na takie zesranie się XD. Nie bronię w żadnym stopniu Play ani żadnego innego operatora, ale jedno wielkie XD.
@piterszoniusz: jak nie wyrazisz zgody na oferty marketingowe to też nie będą.
@Nie-mam: +1, play to mega gówno, internet magicznie zwalnia po 3 msc i z obiecanych 20mb miałem może 4.
na szczęście żyje spowrotem w 21 wieku, w mieszkaniu jest światłowód i internet śmiga 320mb/S =)