Wpis z mikrobloga

@dawkus: Droga kariery przegrywa ze wsi to najwyżej jakaś produkcja, a uwierz mi, ciężko jest psychicznie wytrzymać 8 godzin z januszami i bezmózgimi sebkami, będąc w takim stanie psychicznym (wiem z własnych doświadczeń).
Rodzina, dzieci? Kogo ma niby znaleźć taki przegryw, który nie ma kompletnie nic do zaoferowania?

Nie rozumiem w jaki sposób miałoby komuś pomóc takie przymusowe zamknięcie w psychiatryku. Przecież nie tchną w niego magicznie chęci do życia, jeśli
@Wegetujemy: Ta Twoja wypowiedź brzmi jak opinia człowieka, który stawia się w miejsce Boga i chce rozsądzać kto może żyć lub nie, co świadczy o małym doświadczeniu życiowym. Życie ludzkie jest bardziej skomplikowane i zmienne. Nie raz człowiek skreślony przez otoczenie pod wpływem różnych nieoczekiwanych często duchowych czy innych czynników może oderwać się od dna, a wtedy staje się jeszcze bardziej wartościowym wygrywem. Pracowałam w warsztatach terapii zajęciowej, też z ludźmi
@SplotRzymski: O czym mówisz? Eutanazja na zasadzie oceny szans wyjścia z tragicznej sytuacji jest np. w Holandii. Wystarczy spełnić kilka warunków i możesz mieć eutanazje na życzenie i to działa. Czegoś takiego tylko chcę. W Polsce oczywiście na słowo "eutanazja" dyskusja od razu zaczyna toczyć się o bogu.
Kobieta nie jest w stanie zrozumieć prawdziwie poszkodowanego przez geny i przez los faceta. Przestań więc pierdzielić farmazony na tym tagu, bo i
@Wegetujemy: Przegrywem można, ale nie trzeba być przez całe życie. Trzeba w pewnym momencie chcieć to zmienić albo jasne, że ktoś inny może pomóc. Sama tego doświadczyłam bo odbiłam się z dna życia swego i moja wdzięczność nie zna granic, co ma odbicie w moich codziennej działalności.
Sama tego doświadczyłam bo odbiłam się z dna życia swego


@SplotRzymski: Co sie stało? Siódmy partner cie zostawił, bo sie dowiedział, że się puszczasz i wpadłaś przez to w deplesie? Biedactwo, oby następny okazał się być ciebie warty.

Trzeba w pewnym momencie chcieć to zmienić


Jak zmienisz to, że ktoś ma 165cm wzrostu, 10cm penisa i nigdy nie znajdzie przez to partnerki? Uważaj żebyś tylko nie rozwiązała problemu zapaści demograficznej w
@Wegetujemy: ....... Ten tag jest najbardziej szkodliwy w tym aspekcie, bo przegrywki mają pole do pogłębiania swojego przegrywu i depresji. Naoglądałeś sie w internecie filmików, postów na wykopie sie naczytałeś na temat jak to dziewczyny nie mają łatwiej a mężczyźni gorzej i wyładowujesz swoją seksistowską frustrację na tą tutaj panią która tylko chce zmotywować kogoś do wyjścia z przegrywu. Antykobiecość bym wręcz powiedział. Siedzicie na tagu który wyklucza osoby bo są
@RenWotLK: ano i to że ty nie odczuwasz bólu kobiety w dniu codziennym, nie oznacza to że one tego nie odczuwają. Generalizujesz wszystkie kobiety do stereotypowej paniusi do której dopisujesz że jest prostytutką.
A jednak istnieje świat poza twoją bańką. Mężczyzna odczuwa kwestie, których kobieta nie odczuje, a kobieta te których mezczyzna nie odczuje. Facet rucha wszystkie laski wokół-kozak. Laska rucha sie z każdym-dziwka. Makijaż - spedzasz godzine w lazience i