Wpis z mikrobloga

Rok temu wrzuciłem na Wykop swoją pierwszą broń z bloga: lewaka (kilka dni później pojawił się jego magiczna wersja).

Od tego czasu moja blogowa zbrojownia mocno się rozrosła. Pojawiły się w niej m. in. serie narzędzi zagłady inspirowane Morrowindem, uzbrojeniem z Półwyspu Indyjskiego (m. in. katar, czakram, urumi), jak również oręż dla kobiety fatalnej, krasnoludzkie kusze, a także znane z poprzednich edycji (i porzucone przez 5e) bronie podwójne.

Można znaleźć także bronie dla Łotra (m. in. kastety i garota), czy ninja (kusarigama), Scyzoryk Liroya, sztylet Smokozorda, czy drąg pewnego rolnika z Tulczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) O dziwno, póki co żadnemu kiścieniowi (ani korbaczowi) nie poświęciłem ani jednej notki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałem też mały przewodnik dla mistrzów kowalskich z niemagicznymi broniami o nietypowych właściwościach.

**Teraz pytanie (prośba o feedback): Czy ktoś wykorzystywał na swoich sesjach, któreś z moich wynalazków? Jak się sprawdziły? Które z nich najbardziej przypadły Wam do gustu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)**

#rpg #dnd #dungeonsanddragons #militaria
Pobierz
źródło: comment_16363092076yiKYBFSrkBKJrzCOOVLcN.jpg
  • 2