Wpis z mikrobloga

@Candy51:

Z tego co słyszę od nich to nonstop i to w dodatku czterdziestolatkowie nawet , którzy liczą chyba na ostatnie doznania przed starością.
W klubach to już w ogóle tragedia.
Mężczyźni sami doprowadzili się do tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Candy51: mam 31 lat i w życiu miałam z 15 takich sytuacji (nie licząc imprez, festiwali itp).
Chyba tyko 1 z nich mógł być jakimś zjebem z PUA. W większości to byli zwykli kolesie w moim wieku a druga połowa to stare dziady.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że szkody wyrządzone przez #pua są ogromne, a będzie coraz gorzej...


@Candy51: @podrywacz1: Początkowo myślałem tak samo ale byłem na miescie i widziałem naciągaczy na chore dzieci zeby dac do puszki i laski zatrzymywały sie i gadały nawet niektóre widać że chciały by pogadać wiec wydaje mi się jak dobrą masz gadke i czy jestes w niej typie
  • Odpowiedz
chore dzieci


@Candy51: to jest cykliczny scam w Katowicach, oni są przetrenowani aby ciebie zagadać bo maja z tego $$$
Raz mnie dziewczyna 5/10 złapała i sobie chciała potrenować na mnie rozmowe dobrze jej szło ale wiedziałem że chce mnie wyruchać na hajs a wiedziałem że pogadać z nią na inny temat nie da rady. Oni przechodza jakieś szkolenie z sprzedaży bezpośredniej wydaje mi się ze jak by poszedł z ciekawości
  • Odpowiedz
@Candy51: > "Niestety zagadywanie jest popularne" Aż musiałem się zalogować... Co złego widzisz w tym, że facet odezwie się do kobiety w miejscu publicznym? Może nie daj boże chce ją poznać, bo mu się spodobała. Ja #!$%@?. Ile masz lat? Przed wynalezieniem smartfonów i zalewem świata rakiem typu instagram, tinder, onlyfans rozmowa z drugim człowiekiem była czymś normalnym. Poznawanie dziewczyn/ chłopaków właśnie w taki sposób również.
  • Odpowiedz
@LucaCipriano: No, może i była czymś normalnym, ale już nie żyjemy w normalnych czasach i teraz 90% facetów którzy zagadują kobiety w miejscach publicznych robi to tylko i wyłącznie w celu poderwania jej przez co są już one uprzedzone. Możesz zagadywać ale żadna nie będzie chętna na rozmowę (no chyba ze jesteś czadem)
  • Odpowiedz
Zagadują żeby poderwać? Masakra. Mam nadzieję, że w Nowym Polskim Ładzie znajdzie się na to odpowiedni paragraf i podrywanie dziewczyn będzie surowo karane. Niech żyje stulejka.
  • Odpowiedz