Wpis z mikrobloga

@Bogu2: Nie będzie to mały telefon bo małych już nie ma, chyba, ze iPhone mini/se. A w tej cenie nie spodziewaj sie, ze ten telefon będzie ci długo płynnie pracować. Jak nie zależy Ci na wodotryskach a na płynniej pracy to poszukaj jakiegoś używanego iPhonea 8. Jeszcze podziała przynajmniej z dwa lata i po tych dwóch latach nie będzie zamulać jak nowy android w tej cenie. I pewnie jeszcze będzie miał
@CoJaNaTo: można, Poco F1 trzyma sie dobrze, ale wymieniłem ze względu na duszki na ekranie (tutaj akurat to troche moja wina bo jasność na maxa zawsze) ale wydajnościowo wszystko buja zajebiście. Myśle, że ten x3 pro bedzie na jakieś 3 lata kolejne jak nie dłużej, bo już nie dowalam jasności.
@Bogu2: Też ostatnio miałem taki dylemat tylko większy budżet. Ostatecznie kupiłem iPhone 8 używany żeby sprawdzić iOS. I nie żałuje. W tym budżecie coś powinieneś już znaleźć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imo0mfg:
W używce na start to pewnie warto baterię wymienić prawda?
A jak w iphonach z gniazdem ładowania?
Jak wezmę taka używkę to nie padnie mi gniazdko od razu?
@Bogu2: Warto sprawdzic baterie to fakt. W zlaczu ladowania jedynym problemem jest to, ze czesto sie brudzi w srodku przez co kabel czasem nie chce sie wpiac. Wystarczy go wyczyscic i wszystko dziala
W używce na start to pewnie warto baterię wymienić prawda?


@Bogu2:
tak

A jak w iphonach z gniazdem ładowania?

jest

Jak wezmę taka używkę to nie padnie mi gniazdko od razu?

to by trzeba wywróżyć, może tarot a może lanie wosku