Wpis z mikrobloga

@KromkaMistrz: "artystyczne = właściciel bez gustu oszczędził na architekcie" Na czym? Ile mieszkań jest wykańczanych przy udziale architekta? 2%? Ktoś tu żyje w oderwaniu od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@size: sam jestem agentem, wiec jest to dla mnie podwójnie śmieszne. Ale jak obserwsuje oferty inne to dla wielu agentów "ciekawy układ" to np. przechodnie pokoje, 2-3 przedpokoje, albo jeden mega duzy nieustawny, badz perełki w starych kamienicach jak łazienka poza mieszkaniem (na pietrze po drugiej stronie klatki).
  • Odpowiedz
@Erus
O 2 w nocy samochodem jadac 100kmh.

@KromkaMistrz gdyby takie bajery nie dzialaly to nikt by tak nie robil. Pol roku sprzedawalem mieszkanie,wszystko dokladnie opisane,podany dokladny adres( bez numeru mieszkania) i chetnych tylu co kot naplakal- prawie same kupce golodupce i flipperzy
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: "z potencjałem" i "idealne na pierwsze mieszkanie" - do generalnego remontu za grube tysiące, gdzie kogoś kto kupuje pierwsze mieszkanie nie będzie stać żeby aż taki remont przeprowadzić, bo w mieszkanie trzeba wpompować połowę jego ceny żeby się do czegoś nadawało xD
  • Odpowiedz
@3agle
Wiesz zalezy w jakim miescie
Warszawa Śródmieście jest troche wieksze i 5 km do pkin to dalej bedzie scisle centrum
Ale domyslalm sie,ze ma na mysli miasta powiatowe
  • Odpowiedz