Wpis z mikrobloga

@Itun: W... k---a... jak to sie w ogole nazywa? Shui hui cos tam. "Shuyang". Nie podrozuje. Ja mam stala pracke jeszcze. Budujemy w oklicy fabryke dla chinskiego klienta. I Niemcy mnie wyslali "conieco" ogarnac i pomoc na miejscu.
  • Odpowiedz
@Itun: A czy mi sie podoba? No coz. Tak... I nie. Lubie ten kraj i ta specyfike. Ale wole pracowac w Rosji. Bo jezyk znam i kraj slowianski i dusza spiewa...
  • Odpowiedz
@Niedobry: W piątek zachlałem pałę na imprezie tak, że wczoraj cały dzień umierałem a mam dużo rzeczy do zrobienia na studia, które planowałem rozłożyć na dwa dni. Teraz od 8:00 już siedzę przy studiach i tak pewnie do późnego wieczora. Dodatkowo imprezę zaliczam do średnio udanych.
  • Odpowiedz
@Itun: K---a... Studia. Wspolczuje. Dwa razy sie za to bralem w PL i nie dalem rady psychicznie. To juz lepiej robic fabryki. Trzymaj sie tam. ()()
  • Odpowiedz
@Itun: Damn. Przypomniales mi ze mam tygodniowy raport do zlozenia... Ale w sumie c--j z tym. Jutro zrobie. Teraz odpale Hadesa zeby nie tesknic za moim azylem w PL i wypije jeszcze piwko. I tak mi nic nie zrobia bo nie ma specjalistow na miejscu przez covid a na nowego beda musieli czekac pol roku. ( ͡ ͜ʖ ͡) Miejcie w------e a bedzie Wam dane.
  • Odpowiedz
  • 3
@kartofel322 Wzajemnie ()()()()()()()()()()
  • Odpowiedz