Wpis z mikrobloga

@Matti28 nigdzie dzbanie nie napisałem, że segregacja na zaszczepionych i niezaszczepionych jest ok, jest to wręcz nie do pomyślenia dla mnie. Zwłaszcza, że do teraz nie widziałem nigdzie badań, w wyniku których okazałoby się, że osoba niezaszczepiona roznosi wirusa bardziej, niż osoba zaszczepiona.
Zabranianie lub ograniczanie ludziom podstawowych czynności ze względu na brak zaszczepienia jest #!$%@?. Nakaz noszenia maseczek jeśli badania mówią, że nie wpływają one w większej ilości przypadków na
  • Odpowiedz
@powiedz: a pamietasz jak Bór Komorowski zakazał zasłaniania twarzy na manifestacjach? 11 lat temu, pamietam jak w urzedzie miasta na balkon puscili fotografów z obiektywami teleskopowymi i ludzie rzucali w nich śnieżkami, to byli czasy... Kto nie skacze ten za acta
  • Odpowiedz
  • 3
I wszystkie wielkie zbuntowane macice rzecz jasna kagańce na mordach xD

**** na 100%, ale kaganiec założę bo Panu Ministrowi będzie smutno xD
#protest #koronawirus #bekazcovidian #bekazlewactwa #neuropa
@Tallahasee rany jaki ty jesteś żałosny. Mają maski, żeby w TVP nie poszedł przekaz jak rok temu o marszu kobiet, że co to "siewcy śmierci", bo przecież nie mają masek. Tacy zawistni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie, nikt nie zakłada maseczek po to by chronić innych (już mniejsza z ich faktyczną skutecznością), to na pewno bo Pan Minister kazał


dokładnie tak jest


@Tallahasee: to bardzo dużo mówi o twojej moralności
  • Odpowiedz