Wpis z mikrobloga

@WHlTE: ludzie mają różne poglądy, pójście do kogoś tylko po to aby mu pasywno-agresywnie pokazać jak bardzo się z nimi nie zgadza, to jest zachowanie na poziomie mało rozgarniętego 9 latka, a nie dorosłej osoby.
  • Odpowiedz
są dużo bardziej otwarci na poglądy innych, niż głupi troglodyci po samej podstawówce kochający na zabój konfederacje i PiS.


@Dorken: Nie rznij głupa. Najbardziej plusowany komentarz

w sumie po co iść do pisowca, ja bym się brzydził


Potwierdza jak bardzo się mylisz.
  • Odpowiedz
@WHlTE: Nie wiem, ja idąc do kogoś w gości starałbym się zachować kulturę niezależnie od jego przekonań, a taki "prezent" to zwykłe buractwo
  • Odpowiedz
nie ma dla was nadziei lewaki, nie ma


@madmrzaz: ()

Nie ma dla mnie nic gorszego niż nazywanie przeciwników autorytarnej lewicy (PiS) lewakami. PiS samo w sobie jest lewicą, a zwalczanie tych komunistów to obowiązek każdego polskiego patrioty.
  • Odpowiedz
@sebusik: Chęć płacenia niskich podatków to jeszcze nie bycie Kucem. Natomiast pójście na imprezę w koszulce konfederacji i p---------e o Korwinie Krulu raczej uznałbyś za wyższy poziom s----------a. Ja też. Tu nie chodzi o poglądy które ta kobieta ma, tylko o to, że na imprezę idzie się człowiek bawić, a nie agitować.
  • Odpowiedz
@terwer358: jak masz pogląd, że bezprawie i zbydlęcenie w przestrzeni publicznej jest standardem to nie jesteś wart jakimkolwiek dyskusji. Ostanie lata nauczyły mnie, że na pisowców się pluję a nie z nimi dyskutuje.
  • Odpowiedz