Wpis z mikrobloga

@future_taylor: XD a przypomnij sobie ile tysięcy ludzi było na koncercie. Na każdym koncercie ktoś źle się czuję i dlatego są karetki, a to że garstka osób wyjechała sobie karetką, to ani trochę tego nie widać.
  • Odpowiedz
@eloelowalewiadro: Nie wiem czemu dalej nie rozumiesz. Weź parę wdechów i jeszcze raz przeanalizuj. Na każdym koncercie coś się dzieje, chyba że na żadnym nigdy nie byłeś, to pewnie nie wiesz. Travis przerwał koncert dwa razy, ostatecznie zakończył wcześniej i co dalej ma zrobić? Ludzie zachowali się jak się zachowali i życie, przecież tego Travis nie zaplanował.
  • Odpowiedz
@RudaKociara: widziałeś jak Travis gapił sie na człowieka którego wynoszono? Był jak w transie a jedyne co mówił to ,,yeah, yeah, yeah" tak jakby czerpał z tej złej energii, ludzie na Twitterze pisali że przed całym zajściem odczuwali ,, demoniczną energie" i złą aure. Napis see ya on the other side, ale jasne to wszytko wina tłumu wcale nikt nie miał zamiaru wywołać paniki. Ja nie jestem teistą, ale gdy na
  • Odpowiedz
@eloelowalewiadro: Każdy wierzy w co chce, ale ja uważam to za bujdy. Mordeczko, to że ty wierzysz w jakieś satanistyczne rzeczy, to nie spowoduje, że każdy będzie brał na poważnie twoją tezę, która w mojej opinii jest bajką, tylko jeszcze smoka brakuje, a może... diabła? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jestem kobietą, pisz do mnie w formie żeńskiej.
  • Odpowiedz