Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty widze, ze dzisiaj głównie narzekania, na szity, bo tez niewiele się dzieje. Może i dobrze, bo to cholernie ryzykowna zabawa, bliżej tu do hazardu, a na pewno nie można tego nazwać inwestowaniem, wiec lepiej jeśli pod wpływem tych postów, ktoś się zastanowi i po prostu kupi BTC za tą kasę. Jest tu na tagu jednak ekipa, która na tym dobrze wychodzi, sadze, ze większości znamy się w tej grupie z nickow i oni i ja widzimy, kto co kupuje, jak i kiedy. No to ja się wychyle- w ostatnie może 10 dni wchodziłem po kolei w #dobo #burgerburn, #windoge95 w sumie włożyłem 2k$, skeszowalem do dzisiaj 12k$, i w tych trzech szitach mam ciągle 15k$ . Wiec da się, ale trzeba się nakombinować. Mało tego choć uważam, ze moje zyski są zajebiste, to wiem, że mogło być znacznie lepiej i to lepiej o cały rząd wielkości, sadze, ze kilku Mirków obrobiło to eldorado znacznie bardziej zyskownie. Zarabianie w ostatnim czasie, było jak gra w piłkę z psem- no trudno przegrać. Ale tez to się musi skończyć, bo tak niesamowicie głupich pieniędzy na rynku jest jednak ograniczona ilość, w końcu dawcy kapitału się zniechęca- tu powód, dla którego robie ten wpis. Otóż dawcy się zniechęca, a nie NAUCZA. Sadze, ze gremialnie nie zastanowią się, co robili źle, ze nie zarobili na tej spekulacji, ale uznają, ze po prostu mieli pecha. To spowoduje, ze przy następnej okazji zagrają tak samo. Jeżeli przy sześcioosobowym stoliku do pokera po trzech rozdaniach nie wiesz, kto jest frajerem, to znaczy, ze Ty jesteś frajerem. Ja na przykład nie potrafię tego wyczuć- dlatego nie gram w pokera :))
#shitcoin
  • 30
@xevske alez tak, masz rację. Każdy szit zaczyna od zera i na nim kończy, więc jest piramida. Element hazardu jest w decyzji, czy i kiedy wejść i kiedy wyjść. Przeciez żaden z wymienionych przezemnie szitow kilka miesięcy nie będzie istniał.
Jeżeli przy sześcioosobowym stoliku do pokera po trzech rozdaniach nie wiesz, kto jest frajerem, to znaczy, ze Ty jesteś frajerem


@Obruni: dodałbym tylko, że jeszcze ty w takim wypadku, że twoi przeciwnicy mają już twoje żetony. Bo to, że nie wiesz kto jest frajerem ale masz wszystkie żetony nie robi z Ciebie frajera. możesz mieć to w dupie i cieszyć się życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mikolaj-miki: @Corona_Beerus: doge, shiba sa na giełdach, dobo może będzie, może nawet wejdzie do top 100, czy 50, no i co z tego? na CMC jest notowane chyba 8k crypto, codziennie powstaje kilkadziesiąt nowych, szansa na trafienie tego jednego to lotto. Mało tego przed tymi, którym się udało jest tysiąc raf. Wiec jeszcze raz- szukanie złotego strzału jest ok, fajne, excytujace i to po prostu świetną zabawa, ale ładowanie w