Wpis z mikrobloga

A ja sobie dzisiaj połaziłem po lesie. Jako prowiant kanapka z mielonym kotletem, sałatą, rukolą, pomidorkiem i serem żółtym. Oczywiście z chlebka oopsie. A poscik wrzucam, żeby Wam powiedzieć, że chlebki zrobiłem tydzień temu w niedziele. Z pół kilo twarogu i 15 jajek wyszło ok. 25 sztuk, a dziś zjadłem ostatnie - smakowały tak samo jak świeże. Trzymam to w lodówce w pojemniku plastikowym. Polecam, bo jednak przygotowanie tego wymaga #!$%@? kilku misek i blendera, więc szerzę dobrą nowinę, że można zrobić zapas i się nie psuje.
#keto
ElCiesiel - A ja sobie dzisiaj połaziłem po lesie. Jako prowiant kanapka z mielonym k...

źródło: comment_1636219016yrartcvA9HOn8d4sO2cSzL.jpg

Pobierz
  • 10
@BarkaMleczna: no jakbym miał robić za każdym razem jak podają w przepisach porcję z 100g twarogu i 3 jajek, to bym tego nie robił wcale. Już wcześniej testowałem większe porcje: tak na 2-3 dni robiłem z paczki twarogu (250g) i 8 jajek. Pierwszy raz się zdecydowałem to podwoić i okazało się, że jest git. Dla mnie to jest mega konkret, bo raz w tygodniu w weekend mogę sobie przy piekarniku postać