Wpis z mikrobloga

@zenek-stefan1: nie wiem. Mam mieszane odczucia gdy oglądam to jako dorosła. Ta jego przemiana z skromnego chłopaka w pierwszym sezonie, do wyniosłego dowódcy mnie jakoś nie przekonuje. Oczywiście wiem, że on musi taki być, i że jest to tylko serial przygodowy, ale jakoś ciężko mi z tym na sercu XD
@paniswiata: No wiesz, wzorował się na Olgierdzie, on taki był. To raz , a dwa, no to dostał od zera awans na porucznika i dowódcę czołgu. W między czasie była Marusia Lidka.., i musiał wydorośleć, a ciężkie czasy były bo wojna ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Mając 17 lat zaciągnął się do wojska oszukując komisję... No ale fakt jest to tylko serial przygodowy ¯\_(ツ)_/¯
@zenek-stefan1: no mimo wszystko, taka zmiana w ciągu 9 miesięcy (bo tyle minęło od bitwy pod Studziankami do wyzwolenia obozu [czyli 16 odcinek]) mnie nie przekonuje. Ja wiem, że Janek musiał taki być i chciał dorównać Olgierdowi, który wyprzedzał go w każdej możliwej płaszczyźnie. No ale jednak... nadal nie mogę tego unieść :D pomijając fakt, że Kos w randze był takim Czereśniakiem, więc do tego awansu, był ostatni w kolejce :D