Wpis z mikrobloga

Dobra z ciekawości napisałem do Play taką wiadomość. Kurdej-Szatan jest ich twarzą w każdej reklamie od jakiś 10 lat, jest z nimi bardziej związana niż ich logo a więc jednak to co robi bardzo wpływa na wizerunek firmy. Jakby nie patrzeć to jednak z 15 milionów użytkowników założę się że około połowa głosowała na PiS (nie wchodźmy w dyskusję czy to dobrze czy nie dobrze, czy #!$%@?ć czy nie #!$%@?ć bo jednak mamy wolność poglądów a PiS jest "normalną" partią) a więc atak twarzy sieci został wyprowadzony w nich, i na pewno wiele osób starszych poczuło się po prostu niefajnie, z resztą sam czuję niesmak, nieważne czy atak by leciał na wyborców PiS, PO, Konfy czy Lewicy, no niemiło się czyta coś takiego, a jeszcze niemilej się czuje gdy płacisz swoje pieniądze na abonament a osoby które mogłyby robić za logo firmy i za te reklamy dostają gruby hajs takie rzeczy piszą.
Teraz napiszecie: hola hola, jak ci nie pasuje to zrezygnuj. Czy Play w tej sytuacji idzie ci na rękę? Oczywiście że nie, daje śmieszne oświadczenie na twitterze (zamykające się w 140 znakach xd) i dupa. Dostałem wiadomość zwrotną że musiałbym i tak płacić wszystkie kary. No niefajne zachowanie, mega niefajne, jeszcze jedno to same wulgarne opisanie poglądów a drugie to pisanie do losowych ludzi w komentarzach "#!$%@?".

#play #afera #kurdejszatan #siecikomorkowe
michalxd21 - Dobra z ciekawości napisałem do Play taką wiadomość. Kurdej-Szatan jest ...

źródło: comment_16361989288scpQt10b7AW7sfqv1MFPJ.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michalxd21: tak, dziadkowie są na tyle ogarnięci żeby czytać pierdy w sieci ale żeby rozwiązać umowę to do wnuczka.
Byś się chociaż postarał żeby to nie wyglądało jak byle #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orany: no rzeczywiście, tak czy inaczej sama wiadomość wygląda jak głupia #!$%@? którą się zbywa najszybciej jak to możliwe
  • Odpowiedz
Jakby nie patrzeć to jednak z 15 milionów użytkowników założę się że około połowa głosowała na PiS


@michalxd21: W ostatnich wyborach na PiS głosowało 8 051 935 osób (dane z wiki za PKW).
Play ma około 15.7 miliona klientów, połowa z tej liczby to 7.85 miliona.
Czyli żeby twój argument miał sens niemal wszyscy wyborcy PiS musieliby być klientami PiS, co jest statystcznie bardzo mało możliwe.
  • Odpowiedz
@michalxd21: trochę się zgodzę że reakcja playa powinna być mocniejsza, a może była ale o tym nie wiemy. Baśka odwalisz coś jeszcze to się żegnamy etc.
No a tak to jak ty byś miał pracownika to co cię obchodzi co wypisuje czy robi w wolnym czasie? Jak jest dobry to tym bardziej.
Jedyne co mnie by interesowało to kwestia wiary pracownika, jeśli w swojej wierze ma święta w innych terminach
  • Odpowiedz
@AshtarPL: ale tutaj nie chodzi o to jakie ma zdanie bo może mieć każde. Chodzi głównie o to że wulgarnie zaatakowała niewinnych ludzi, w tym wojsko czy Straż graniczną. Do tego nie wiem czy widziałeś odpisywała normalnym ludziom "#!$%@?" którzy nawet nic złego jej nie pisali. Równie dobrze mogłaby się zesrać na środku Warszawy, totalnie pijana, zarzygując policjantów ale krzycząc #!$%@?ć PiS, to wtedy też byś powiedział że ma prawo
  • Odpowiedz
@michalxd21: ja mogę być tym typem co z nią gra i teraz ci pisać wy*ierdalaj i co? I nic pracodawcy do tego.
Tak, ma prawo do swojego zdania, dokładnie tak samo jak ty teraz. Jak się nawalisz w weekend i coś odpalisz to twój pracodawca też ma ciebie zwolnić?
  • Odpowiedz
@AshtarPL: pisać każdy moze wszystko, ale musi się też spodziewać konsekwencji tego co pisze, szczególnie jak jest wizerunkiem marki
Nie jedną współpracę już zerwano za mniej radykalne wysrywy, bo sorry, ale nazywanie straży granicznej mordercami to nie jest mały kaliber.
Play powinien ją na kopach wyprawić i sądzę, że by tak zrobił, gdyby nie to, że pewnie cała kampania na święta już jest gotowa z nią. No ale bez zdecydowanych
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: o tym mowa. Jeśli pracownik firmie przynosi zyski to się go nie zwalnia. Jeśli teraz 50% klientów wypowiedziało by umowy z tego powodu to pewnie umowa z Barbarką zostałaby rozwiązana/wypowiedziana.
  • Odpowiedz