Wpis z mikrobloga

Dobra z ciekawości napisałem do Play taką wiadomość. Kurdej-Szatan jest ich twarzą w każdej reklamie od jakiś 10 lat, jest z nimi bardziej związana niż ich logo a więc jednak to co robi bardzo wpływa na wizerunek firmy. Jakby nie patrzeć to jednak z 15 milionów użytkowników założę się że około połowa głosowała na PiS (nie wchodźmy w dyskusję czy to dobrze czy nie dobrze, czy #!$%@?ć czy nie #!$%@?ć bo jednak mamy wolność poglądów a PiS jest "normalną" partią) a więc atak twarzy sieci został wyprowadzony w nich, i na pewno wiele osób starszych poczuło się po prostu niefajnie, z resztą sam czuję niesmak, nieważne czy atak by leciał na wyborców PiS, PO, Konfy czy Lewicy, no niemiło się czyta coś takiego, a jeszcze niemilej się czuje gdy płacisz swoje pieniądze na abonament a osoby które mogłyby robić za logo firmy i za te reklamy dostają gruby hajs takie rzeczy piszą.
Teraz napiszecie: hola hola, jak ci nie pasuje to zrezygnuj. Czy Play w tej sytuacji idzie ci na rękę? Oczywiście że nie, daje śmieszne oświadczenie na twitterze (zamykające się w 140 znakach xd) i dupa. Dostałem wiadomość zwrotną że musiałbym i tak płacić wszystkie kary. No niefajne zachowanie, mega niefajne, jeszcze jedno to same wulgarne opisanie poglądów a drugie to pisanie do losowych ludzi w komentarzach "#!$%@?".

#play #afera #kurdejszatan #siecikomorkowe
michalxd21 - Dobra z ciekawości napisałem do Play taką wiadomość. Kurdej-Szatan jest ...

źródło: comment_16361989288scpQt10b7AW7sfqv1MFPJ.jpg

Pobierz
  • 39
@Kaczkoman: taa, dziadek nie żyje już niestety a babcia chyba ma numer w Orange. Aczkolwiek z ciekawości liczyłem że jakoś firma jest przygotowana na to, i poważnie będzie traktować klientów a nie odcinać się od tego i dawać kolejne ogromne przelewy dla BKS.