Wpis z mikrobloga

typie pytanie padlo dawno temu, a odpowiedzi nadal nie ma.


@progressive: na ktore pytanie nie odpowiedziałem?

Koroluk ci o tym nie opowiedzial w swoim filmie


@progressive: Koroluk ma bardzo jakościowy materiał, dlatego ci poleciłem. Natomaist do takich samych wniosków dojdzie każdy myślący, który ma jakąś tam wiedze lub poczyta na temat.

Skoro ten twoj plod nie jest swiadomy i nie ma praw, czy to oznacza, ze nie ponosze konsekwencji, gdy
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: napisales ze nie mozna bic kobiet co nie jest odpowiedzia na moje pytanie. Czy to jest twoja odpowiedz na moje pytanie? Jesli tak to uwazam to za koniec rozmowy, a ciebie za kogos kto nie rozumie tego pytania.
  • Odpowiedz
napisales ze nie mozna bic kobiet co nie jest odpowiedzia na moje pytanie.


@progressive: jak to nie xD Przecież to jest dokladnie odpowiedź na twoje pytanie. Zapytałeś czy wolno i napisałem, że nie i dlaczego. > Jesli tak to uwazam to za koniec rozmowy, a ciebie za kogos kto nie rozumie tego pytania.

@progressive: Nie, to ty nie rozumiesz sam swojego pytania. Rownie dobrze możesz uważać, że samochodu nie wolno
  • Odpowiedz
@progressive: dzieciaku, nie podałeśzadnych argumentów, za to próbujesz dużo cwaniakować. Masz cos sensownego do powiedzenia, czy tylko dalej będziesz spamował zamiast odrobićpracę domową z przyrki?
  • Odpowiedz