Wpis z mikrobloga

ona jest super, jest silna, bo nie wpadła w depresje, żyjąc w polsce, gdzie non stop poniża i obraza się osoby puszyste

sam wazę ponad 100 kg i mnie wyżywają od leniwych grubasów, co jest nieprzyjemne...


@SweetieX: jak nie masz 200cm wzrostu to powinieneś się leczyć (dietą i ruchem). Oj, jeżeli Twoja otyłość wynika z lenistwa to mają rację, że Cię wyzywają, powinno Cię to zmotywować. W zdrowym ciele zdrowy duch,
@SweetieX: W maju ważyłem 106, teraz mam już 92 a rok planuje zakonczyc na 88-86. Dobrze zastosowany intermittent fasting + liczenie kalorii (deficyt poniżej dziennego zapotrzebowania) i lekki wysiłek fizyczny (codziennie godzina łącznie jakiegokolwiek ruchu - mieszanie roweru ze spacerami, silownia, beat saber na VR ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) - nie odczuwam praktycznie żadnego dyskomfortu, realnie jedynie co to musialem przestac #!$%@? duzo syfu typu czpisy
bez przesady... można mieć kilka kilo nadwagi czy to z lenistwa czy innych powodów, ale ona jest po prostu wielka i tłusta i pewnie nadal #!$%@?... ani to fajne, ani tym bardziej zdrowe. I gadanie o jakiejś body pozytywności jest po prostu #!$%@?ą wymówką.

I mówię to jako facet, który też ma kilka kg za dużo mimo, że ćwiczy regularnie, rusza się, uprawia sporty itp... ale do takiego stanu to bym się