Wpis z mikrobloga

Pisowskie trole robią damage controll ale spóźnili się z propagandą jakieś 2 dni i w ten sposób wyraźnie widać że to jakaś akacja trolli. Śmiechu warte.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@seksowanie: Spokojnie. Bedziemy to robic. Jak nie w Polsce to zagranica i zaden kato-talibski ekstremizm tego nie zmieni. Sam pomoge zalatwiac leki z DE lub kontakty jesli bedzie trzeba. I c---a mi zrobicie. ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@seksowanie: I jak to sobie niby wyobrazasz? Testy dostarczymy z zagranicy, potem srodki wczesnoporonne lub wyjedzie kobieta na wakacje. Pod lozkiem bedziecie liczniki stosunkow montowac? No nie moge z was...
  • Odpowiedz
jak tam zabijanie dzieci?


@chigcht: legalne bicie i zabijanie kobiet, gwałcenie dzieci coraz lepiej chronione prawnie vs. dozwolenie aborcji do 12 tygodnia życia. Serio po tamtej stronie chcesz stać?
  • Odpowiedz
aborcja to nie prawo kobiety tylko zabicie dziecka i zaden lewacki skowyt tego nie zmieni


@seksowanie: prawo do aborcji jest prawem człowieka, a płód to nie dziecko, a antynaukowe i antykobiece urojenia mizogina na wykopie tego nie zmienią. Zresztą obydwoje wiemy, że Tobie nie chodzi o dobro płodów, tylko chcesz dokopać kobietom, bo Cię d--a piecze. EoT.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chigcht: Lubicie robic niewolnikow z ludzi. Nie rozumiesz ze c--j wam do tego co kobieta sobie zrobi ze swoim cialem? Bedzie chciala to sobie zrobi tatuaz, u-------i reke, zalozy spirale albo wyskrobie niechciany plod. Tu albo zagranica. Pieprzeni zamordysci.

@Niedobry: jakim swoim ciałem skoro płód ma odrębne DNA? XDD
  • Odpowiedz
@chigcht: Bedzie chciala to sobie (...) zalozy spirale


@Niedobry: o z tego co ostatnio słyszałem to Ordo Szuris będzie dzielnie walczyć o zakaz spiralek i ochronę życia dzieci niezagniezdzonych (srsly!)
  • Odpowiedz